Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennétek, ha meglátnátok,...

Mit tennétek, ha meglátnátok, hogy a legjobb barátotok kezén hegek vannak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Semmit. Ha akarna beszélni róla, úgyis mondaná, ha meg nem, akkor nem. Azért is vagyok legjobb barát, mert nem képzelem magam Istennek a másik felett. Ha nem bízik benne annyira, hogy nem szól róla, akkor nekem meg is szűnik felette a befolyásom. Semmivel sem lenne jobb ha kioktatnám, ahogy valszeg a segítséget sem fogadná el. Ha kellene neki, mondja.
2022. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Semmit.
2022. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Részben egyet értek az előző válasz íróval,de ha ez hosszú távú dolog akkor szerintem jobb lenne szólni és egy felnőttnek/ iskola pszihológusnak.

De mindezek előtt meg kérdezheted a barátodtól hogy hogy van?/akar e beszélni róla?. Fontos hogy tudasd vele hogy te ott vagy neki mi előtt komolyabb kárt tenne magában. Nekem is volt nem egy barátom aki bántotta magát, nem szabad tétlenül nézni és/vagy figyelmen kívűl hagyni.

(És mindenképpen olyantól kérj segítséget aki nem kürtöli szét hogy vágdossa magát)

2022. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondanám neki: "látom a te cicád is szeret csontozni". :)
2022. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!