Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem úgy mint ha elpazarolnám az életem?

Figyelt kérdés

Először is nem tudom mért érzek így. Fiatal vagyok, mondhatni tinédzser, tengernyi időm van. Ennek ellenére egyre jobban azt érzem hogy ki futok az időből, elvesztegetem az időm. Élni akarok, csinálni mindenféle hülyeségeket, mert félek ha nem teszem most akkor sose fogom tudni bepótolni. Mindenhonnan csak azt hallom hogy ezek azok az évek amiket ki kell használnom, ne pazaroljam el, menjek ide oda, szerezzek emlékeket de nemtudom hogy. Alig vannak barátaim, nincs pénzem, szart se tudok magamtól csinálni. Nem tudom hogy kell "élni". Nagyjából egészen idáig mindig csak túl éltem, menekültem. De most itt vagyok, tele szabadidővel, amivel nem tudok mit kezdeni. Nem tudom hogy legyek tinédzser, gyerek, vagy felelőtlen, spontán vagy nem is tudom minek kéne lennem. Ismerőseim állandóan csinálnak valamit, barátaikkal vannak, vagy valami fontos dolguk van pl tanulás. Fogalmam sincs hogy szabaduljak meg ettől az érzéstől. Ez a folyamatos szorongás, hogy nem teszek eleget, nem járok bulizni, nincsenek barátaim stb stb, de nem tudom hogyan változtassam meg.

Bocsánat emiatt a kirohanás miatt csak már tényleg nem tudom mit kéne tennem



2022. márc. 6. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Az hogy nem vagy felelőtlen nem hiszem hogy baj az pedig hogy szorakoz nem azt jelenti hogy azt csinálj amit a többi mi az amit szeretsz ami érdekel azt csináld én 24 leszek de életembe nem voltam diszkóba mert soha nem érdekelt helyete koncertekre fesztiválokra járok nekem se volt sok barátom de azzal a 3 darabbal össze jártunk iszogatni és jól éreztük magunkat
2022. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!