Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok! És már többszö...

15 éves vagyok! És már többször próbáltam feldugni magamnak a tampont, de nem ment sose! Már 1 jópárat elpazaroltam ezmiatt! Sokszor sírok is h minden bnőmnek megy ez az egyszerű dolog, csak nekem nem! Minivel próbáltam, de semmi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lwehet hogy olyan a szűzhártyád hogy nem lehet felhelyezni tampont.Hallottam olyat hogy ez ritkán fordul elő hogy nem ugy van hogy van egy lyuk hanem a szűzhártyádon csak apró nyílások vannak amin kifolyik a mensi de tampon nem fér át rajta.Ha nálad is ilyen van akkron nem tudsz ellene tenni semmit.
2008. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lazulj el ne görcsölj hogy úgy sem fog sikerülni , keress egy olyan pózt ami a neked legmegfelelőbb .Ezután szép lassan dugd a tampont , meg a mutatóujjad addig amig az meg nem akad.Ha nagyon nem megy várj egypár hónap vele. Ha nem sikerülakkor nem tehetsz mást mint hogy vársz.Esetleg a nődoki is segíthet ha nem esik nehezedre vele beszélned.Illetve ha van idősebb unokanővéred , nővéred (anyukád) akikben megbízol próbálj vele beszélni hogy ő mitt tenne.
2008. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A technikája nem megy, vagy a szűzhártyádnál elakad?

Előbbihez tényleg fontos az ellazulás (egyik lábadat tedd a wc-tetőre pl., vagy guggolásban)... utóbbinál nőgyógyászhoz menj el, ő meg tudja állapítani, hogy fizikálisan a szűzhártya sérülése nélkül tudnád-e használni.

2008. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a technikája nem megy:S
2008. júl. 3. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam az eleján tampont használni, amikor állva, vagy guggolva próbálkoztam nem ment. Lefeküdtem, terpesztettem egyet, ellazultam, és felment.

nyugi, menni fog

de ha nem megy, keresd fel a nőgyógyászodat,mert lehet,h a szűzhártyád nem engedi, de nincs gáz, nyugi

2008. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, idővel sikerülni fog. Nekem is ez volt a problémám, és megoldódott magától. Az életkor előrehaladtával a hüvely mérete is változik. Nekem 15-16 éves koromban sikerült, de ez egyénenként változó.
2008. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is bénáztam sokat ennyi idősen, nekem sem ment! Egyszerűen képtelenség volt, nem ment fel. Csak a szüzesség elvesztése óta tudok tampont használni, ha tudsz várj addig ha nem, menj nődokihoz. Én hallottam olyat hogy nődoki segített valakinek feltenni, szerintem nyugodtan menj!
2008. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
54%
hihetetlen.én 14 éves vagyok, én is sokat elpazaroltam. én is sokszor hisztit kapo, amikor a tampont már a kezemben van és csak tartom a hüvelynyílásnál.amikor hozzáér már abőrömhoz, hirtelen elkapom, mert megijedek.én ezóta se próbálkoztam, nagyon félek, hogy fájna.=( de sok sikert
2009. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!