Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Régen bullyingoltak az iskoláb...

Zsiráf40 kérdése:

Régen bullyingoltak az iskolába hogy dolgozzam fel, már nem mostani?

Figyelt kérdés

Amikor pici voltam1osztályos állandóan bántottak egészen 7.es koromig,nyilván ez sok idő és meghatározó a gyerekkor, van egy fogyatékos tesóm és emiatt is szekáltak iskolába diákok. (mindegyik iskolámba volt egy fiú ,aki rámszállt) és minden nap csúfolt, arcomba fingott, elvette a toltartómat és dobálta a másiknak én meg mindig ahhoz futottam, akinél a tolltartóm volt,szánalmasnak tartottak, utáltak, volt amikor levegőnek néztek,röhögtek rajtam stb. Az egész osztály utált és volt hogy egyszer visszaszoltam hogy anyád és utána a falhoz baszott (megéreztem, de nem volt komoly bajom)Volt olyan hogy elmendtünk múzeumba és 3 lemaradtunk én néztem a képeket és az 1 hátulról lefogott és a másik elkezdett simogatni ott a puncimnál.A legrosszabb az egészben hogy én sok iskolában jártam de mindig én voltam a szar és a tanár mindig annak a gyeresknek hitt, aki engem bántott. Én mindig le voltam szarva...

Komoly depressziüm volt és utána bejött az életeme a szeretőm és utána kukáztam azt hogy hogyan mivel mikor nyírjam ki magam. (Azóta már nincs szeretőm és ennek már nagyon örülök). Értékelem az élet apró örömeit, zongorázok, van egy cicusom, animét nézek, ritkán tornázok otthon és szeretnék majd egy szerelmi kapcsolatot.

Most jelenleg gimnáziumban utólsó éves vagyok de ez a barátkozás nagyon nem megy nekem, tulságosan félek az emberektől hogy valami rosszatt akarnak velem félek mikor ők nem bántanak.

Sokszor van még öngyilkossági gondolatom de szeretnk egyjobb jövőt és szerintem menni fog.Csak azt gondoltam hogy az hogy így viselkedtek velem az majd elmúlik / kevésbé fáj.

Sokszor hallom azt hogy az a múlt és te most a jelenbe vagy, ne törödj vele már elmúlt de ezt nem gondoltam volna hogy most is így fáj...

Cséljaim vannak ott van a tesóm, cicus stb.

Amikor a szeretőmnél voltam 1,5 évig akkor volt az hogy a tudtam szarni a múltomra.

Eldöntöttem hogy szeretnék egy szerelmi kapcsolatot most jelenleg még távkapcsolatba vagyonk és még sosem találkoztunk. Nagyon nehéz hinni az emberekbe, amugy járok iskolapihólogushoz amugy sokat segített meg minden csak a múltom még ugyanúgy feljönn és agyfasztkapok. Ti mivel dolgoztátok fel? Mert lehet hogy céljaim vannak de ha rá goldolok megbasz az ideg nagyon fáj akkoris meg most is. Annyi még kimaradt hogy régen gyomorgörcsel mentem suliba mindennap. lány



2022. márc. 10. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Fordulj pszichológushoz.
2022. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kevésbé kell tolni ezt a pc ma*haságot...
2022. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Felteszek egy komoly kérdést és csak ilyen komolytalan válaszokat kapok.fhúú.. értelmes válaszokat akarok
2022. márc. 10. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Mi nem komoly válasz azon, hogy a traumák feldolgozásában pszichológus tud segíteni?
2022. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Járok pszihológushoz csak akkor is feljön minden nap.
2022. márc. 10. 12:30
 6/9 anonim válasza:
71%
Én is át estem ezen általánosban majd gimiben lettek barátaim, nyitottabb lettem az emberek felé, de még mindig nem bízok teljesen senkiben és ezzel nincs is gond. Talán az tud segíteni, ha legbelül megerősödsz és más szemszögből nézed a világot, mert rajtad kívül más nem tudja a múltadt szóval teljesen új emberként nyithatsz mások felé. (Most inkább nem írok hosszú dolgokat még ez is zavaros lett)
2022. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Az egyes válasza egyáltalán nem komolytalan. Ha egyedül nem tudtál túllenni rajta, igenis pszichológus kell. Mondod, hogy jársz oda - segít? Ha nem segít, érdemes másikhoz menni.
2022. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm mondta azt, hogy a múltbéli sérelmeit képletesen "berakja egy dobozba" és nem foglalkozik vele azután. Ami elmúlt, azon nem tudunk változtatni.


Rakd el te is a lelki szemeteidet a pincébe, hátha segít

2022. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szeretnék egy jobb jövöt és ez az, ami tovább visz és megtanultam hogy ha a régi dolgokkal foglalkozok akkor nem lesz jobbb és , amíg azokon a szar dolgokon gondolkozok addig pozitívabban is lehetne Nemton jól megfogalmazni bocsi
2022. máj. 7. 21:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!