Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sertralin Sandoz 2 és fél...

Sertralin Sandoz 2 és fél hónap után elvonási tünetek? 100 miligrammról 50 re?

Figyelt kérdés

A szertralint már kb 1 éve szedem és a pszcihiáteremmel decemberben úgy döntöttünk hogy mivel szeretnék leállni a gógyszerről felére csökkentette. Egyébként a pszihiáterem szerint nem is lenne szükségem a gyógyszerre.Most meg rosszul alszok és rendkívül ideges és ingerlékeny vagyok. A véreredményem azt mutatta hogy dupla annyi vasnak kéne lenni a szervezetemben. Lehetséges hogy 2 hónap után a hiányát érzem? Az első két hónapban semmi baj és hiányérzet nem volt.

Az a gond hogy most jelenleg kb egy két hete a pszihiáterem elköltözött ezért egy doktornő írja fel a gyógyszeremet de jelenleg nincs pszihiaterem majd találnak. A gond az hogy nyáron tényleg teljesen szeretnék leállni a gyógyszerről mert egy korty alkoholt nem ihatok meg és én még soha de tényleg soha nem itteam alkoholt.(mert régebben még más gyógyszereket is szedtem) 19/lány



2022. márc. 11. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Sertralinra nyugodtan igyál, én vodkával szoktam bevenni (nem vagyok rá büszke) annyi, hogy jobban üt az alkohol ezért óvatosan csak. Nekem semmi bajom nem lett tőle, de ha csak ezt az egyet szeded szerintem bajod nem lehet egy kis alkoholtól, ha MÉRTÉKKEL!! iszod.
2022. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mi a f*sz #1?

te most komolyan azt mondtad egy 19 éves lánynak hogy piáljon szertralinra...?

Na mindegy ezt elengedem. Igen, ez lehetséges, de pontosan mi a kérdés?

2022. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pfú de idióta emberek vannak úr isten. Nagyon nem kéne másoknak ilyen tanácsokat osztogatni, hogy lehet inni antidepresszánsra.
jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!