Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni a szorongás...

Mit lehet tenni a szorongás okozta hasfájás ellen?

Figyelt kérdés

Szociális és generizált szorongással küzdök.

Járok pszichológus fél éve.


Másnak is szokott fájni a hasam szorongás miatt?



2022. márc. 11. 13:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem gyomoridegem van tőle.
2022. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
És a gyomorideggel mit lehet tenni? Nekem is az van azért fáj a hasam
2022. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1 óra hatékony terápia? Annak azért fél év alatt már kéne annyira használnia, hogy ne legyenek továbbra is testi tüneteid! Biztos jó az a pszichológus?
2022. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szorongáscsökkentőt kaptam és pszichiáterhez járok. 1-es vagyok.
2022. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom igazából lehet nem a legjobb. Úgy néz ki egy ülés, hogy megbeszéljük mi volt pl munkahelyen. Milyen szorongató helyzetekbe voltam, hogyan viselkedtem, mit kellett volna csinálnom stb

Hogyan lehetnénk határozottabb hangosabban beszélni, egyenes testtartás stb ..


Igazából tudom miket kellene csinálni meg, hogy ha úgy van mit csinálok rosszul.


De egyszerűen a szorongást nem tudom elengedni.


Pedig nem iszok, nem cigizek, nem kávézok. Nem feltétlen mindig egészségesen táplálkozom, de szerintem egészségesebben élek, mint egy átlag magyar.

2022. márc. 11. 14:20
 6/27 A kérdező kommentje:

A pszichológusom nagyon ellenzi a gyógyszert.

Azt mondta nem vagyok mentális beteg, akinek szüksége van ilyenekre csak egy szorongó alkatú ember.

Meg hogy vigyázak, mert pont az ilyen típusú emberből lehet drogos, alkoholista, gyógyszerfüggő.

2022. márc. 11. 14:22
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Hűha...egy az, hogy egy pszichológus nem is adhat gyógyszert. Nem orvos. A másik, hogy 59 éves vagyok, se nem drogos, se nem alkoholista, még csak gyógyszerfüggő se, bár lehet az leszek, mert a 3. oltás óta nem tudok aludni. Ilyen kijelentéseket tenni nem éppen építő jellegű és számomra elitélendő. Egyébként aki szorongásos az már mentálisan beteg, lehet tagadni, de felesleges. Az viszont kár, hogy nem mondja el mi lesz a kezeletlen szorongásból.
2022. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem írhat fel. Csak a véleményét kértem ki a szorongás csökkentőről.

Igen tudom a következményét gyomor fekély

2022. márc. 11. 14:50
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem túl sok a savam, a savlekötő: Gelbra kicsit segít.
2022. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen fekély a következménye, de nem akarlak győzködni, se magyarázkodni. Jobbulást!
2022. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!