Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem heterók! Ti elmondtátok a...

Nem heterók! Ti elmondtátok a pszichológusotoknak a szexuális irányultságotokat?

Figyelt kérdés
Fontos elmondani? Mert ugye fontos az őszinteség.

2022. márc. 11. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

én biszex vagyok, és miután elmondtam, érezhetően másképp kezelt a pszichológus hölgy :) úgy kezelte a magánéleti problémáim, minthogy megérdemlem, mert biszexként bármikor megcsalhatok bárkit bárkivel.. :D

azóta nem mondom el, csak ha kifejezetten ezzel van problémám:)

2022. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért jársz oda, mert elmondhatsz mindent amit amúgy alapesetben senkinek sem mondanál el. Ha úgy érzed hogy ez neked megkönnyebbülés, természetesen mondd el. Ők napi szinten találkoznak ilyen kijelentéssel, nem fognak sem meglepődni, sem lenézni.


Nálam egyszer rákérdezett a pszichológus (mert nem értette miért van elakadásom a nőknél) hogy meleg vagyok? Mert ha igen, azzal sincs semmi baj, stb. Mondtam hogy nem, hetero vagyok :) Szóval ennyi, nem kell ezen fennakadni.


Bármi amit titkolsz a pszichológus elől vagy olyan sztori amit megmásítasz, nem a pszichológust "vered át", hanem magadat. Semmi okod nála hazudni, azért fizetsz, hogy őszinte lehess. Legyen az másság, pedofil hajlam, öngyilkossági gondolatok, akármi.

2022. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1, Ez durva. Sajnálom.


2, Nincs vele problémám.


Én egyszer csak megemlítettem, de 3 ülésen át csak erről akart beszélni, mikor nem volt ezzel problémám.

2022. márc. 11. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nem mondtam ezzel kapcsolatban semmilyen meggyőződést vagy teóriát, ő hozta fel teljesen random, hogy nem gondolkodtam-e még rajta, hogy mi van, ha nem vagyok hetero. Akkor címkék nélkül körbeírtuk a pánszexualitás definícióját, mint az emberekkel kapcsolatos preferenciáimat. Látta, hogy hülyén érzem magam, nem feszegette. Most meg jó pár hónappal később már egy lánnyal kapcsolatos csalódásomat elemezgetjük. xD A részemről megrázóbb felismerés volt, mint neki.
2022. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3


Akkor ezt tisztázd vele, hogy a másságod nem befolyásoló tényező.


Rám azt akarta tolni, hogy meleg vagyok :D 3. ilyen beszólás után picit úgymond erélyesebben szóltam neki, hogy engedjük el ezt a témát, hetero vagyok. Felfogta, utána nem hozta már szóba.

2022. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
66%
Én tuti nem mondanám, bár rólam senkise tudja :D csak akiket leszoptam
2022. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el, mert nem kapcsolódik ahhoz a problémához, ami miatt alapvetően járok hozzá, és rendben is vagyok ezzel. De ha nem lennék, elmondanám neki hiszen azért van hogy a bajos dolgainkat megbeszéljük.
2022. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam a pszichológusomnak azt a vágyamat is, aminek a megvalósítása törvénybe ütközne. Volt bennem egy kis para, de végül is azért mentem oda...
2022. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el. Aki rosszul fogadta, azt azonnal otthagytam.
2022. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
54%
En nem merném mert félnek, hogy jobban bele kérdezz :D aztán nem szívesen meselnem hány embert szoptam le meg ilyenek :D
2022. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!