Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgoztátok fel, hogy...

Hogyan dolgoztátok fel, hogy a pszichológusotok továbbküldött titeket?

Figyelt kérdés
Engem mentálisan eléggé megvisel, pedig racionálisan érzem, ennek így kellett lennie. Mégis fáj, hogy így alakult. Az itteni kérdéseket böngészve döbbentem rá, másnak is okozott ez lelki bántalmakat. Mit tudtok/tudtatok kezdeni az elhagyatottság érzésével? Később folytattátok a munkát mással?

2022. febr. 9. 11:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor találtam végre egy olyat, akivel jól működött a terápia, órültem, hogy nem vesztegettem az időmet mással.
2022. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Igazság szerint arra vagyok kíváncsi, hogy az ezután fellépő negatív érzelmekkel hogyan birkóztatok meg önerőből, legalább annyira, hogy azt mondjátok: "Rendben, akkor keresek mást."

Jelenleg nincs elég lelki tartalékom, munícióm ahhoz, hogy újrakezdjem, sőt abban sem vagyok biztos, hogy érdemes volna-e még másnál próbálkozni ezzel.

2022. febr. 11. 11:36
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Mi miatt küldött el?
2022. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést, de ezt nem szeretném nyilvánosan megosztani.
2022. febr. 11. 16:26
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is konkrétan, hanem hogy valamilyen szabályt megszegtél, vagy mert úgy érezte, nem haladtok ötről a hatra?

Velem ez utóbbi volt. Igazából felszabadító érzés volt akkor is, utólag meg belátom, hogy tényleg semmi értelme nem volt az egésznek, már sokkal hamarabb abba kellett volna hagyni... Sose mennék hozzá többet.

2022. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Jaj, értelek. Az utóbbi volt velem is. Először nekem is felszabadító volt, - illetve így utólag azt mondom, próbáltam elnyomni az emlékeket - aztán a feldolgozási folyamat során bizakodtam, hátha mégis igaza volt a problémámmal kapcsolatos kérdés megoldását illetően, de újra ért egy csalódás, s azóta csak arra tudok gondolni, hogy az eredendő problémáimon változtatni nem tudok - nem áll módomban sem nekem, sem más hatalmasságnak -, s még "pótszerként" ez sem maradhatott meg nekem. (Ami persze egy irreális kívánalom, de kívánalom.)
2022. febr. 11. 17:00
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát menjél el egy másikhoz. Ezek szerint nem bíztál benne, ha nem működtél vele együtt.
2022. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem ilyen egyszerű. :) (Legalábbis énnekem)
2022. febr. 11. 22:05
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem? A jelenlegi helyzet nem jó. Egy másik ebből a nem jó helyzetből ki tudna húzni. Akkor?
2022. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Szexuális deviancia, személyiségzavar, vagy mi a probléma, ami miatt azt gondolod, hogy nem találnál szakembert?
2022. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!