Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyob szorongok , halálfélele...

Nagyob szorongok , halálfélelem , más is van ezzel most így ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Mivel majdnem 8 milliárd ember él a földön, biztos van még rajtad kívül vagy 100 millió, aki szorong. Lehet, hogy 200 millió is. Már ha ez volt a kérdés.
2022. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem ez volt , konkrétumra gondoltam.
2022. márc. 12. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is. Nyugtató elvonás után vagyok, ez egy alap elvonási tünet. Igazából le kell szarni, elterelni a figyelmet, sétálgatni, vagy röhögni egy vígjátékon. Ha biztonságban vagy, akkor csak az agy és a hormonok, idegek csinálják, ezt figyelmen kívül kell hagyni.
2022. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem a nyugtató is alig segít , mondjuk nem szedem nagy dózisban , se az antidepresszánst
2022. márc. 12. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Énis szorongok már több mint 4 éve, aztán most még rá tesz az is hogy pár hét mulva szülök.

De ahogy elöttem is írták, el kell terelned a gondolataidat és kezelni öket.

Énis sokszor meg kaptam ezt, hogy fejben dől el valamennyi igazság alapja van, ha ki vagy vizsgálva, szervi problémád nincs, akkor nem érhet semmi baj.

A szorongás a félelmet táplálja, ugyan ez vissza is igaz, és képes olyan tüneteket produkálni aminek semmi valóság alapja nincs.

2022. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!