Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mentális betegség-e, ha...

Az mentális betegség-e, ha igen milyen, amikor valaki a felső tízezerbe tartozik és nem törődik azzal, hogy a gyerekei átlag alatti életszínvonalon élnek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem mentális betegség.
2022. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ez semmire se elegendő információ
2022. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Simán egy önző egoista, mint az anyám.
2022. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem mentális betegség. Az én megdolgozott millióimon ne a gyerek élősködjön.
2022. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem ezt hívják diszfunkcionális családnak, amikor nem lehet egymásra számítani? Akkor ha beteg ne az én egészségemen élősködjön, ha gazdag vagyok ő meg szegény akkor ne az én vagyonomon, ha ő szomorú én meg nagyon boldog akkor meg ne az én boldogságomon, ha én értek valamihez akkor pedig nem tanítom meg, hogy ne az én tudásomon?
2022. márc. 14. 00:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor egy járókelőre is jobban lehet ennél számítani, hisz ne élősködj azon hogy én tudom hogy hány óra, vagy hogy tudom merre van a Pilóta utca.
2022. márc. 14. 00:30
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen ésszerű ez is. A gyerek tanulja meg ellátni magát, mert ha a pénzemmel, vagy velem bármi történik, akkor éhenhal nélkülem. A másik, hogy nem nevelek beképzelt gyereket, akinek minden az ölébe hullik. Tanulja meg, a pénzért meg kell dolgozni. Amúgy meg ha nem tanul meg pénzel bánni ha meghalok is elcseszi az örökséget, mert nem tudja hogy mit kell kezdeni vele. Nem értékeli, mert adott volt.
2022. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A boldogságot sem én tudom a gyerekem életében elérni, főleg mivel a boldogsághoz mindenkinek más kell. Az átlag alatti életszínvonal is könnyen javítható. Minden rajta, meg az akaraterején múlik. Na meg induljunk ki abból, hogy nagyon kevés gyereknek adatik meg, hogy a szülők támogatni tudják. Sokan állnak a mekiben egyetem mellett. Mégis képesek normális életre, legyen képes rá az én gyerekem is.
2022. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi ez a bullshit, manapság nem szokás Magyarországon éhen pusztulni. Attól valaki nem válik beképzeltté, hogy kifizeted a tankönyvét amikor 15 éves. Tanulni könnyebben lehet értelmiségi pozícióban, vagy tankönyvből, vagy magántanártól, mint szórólapozva, mert az apja zsugori. Azzal hogy csóró senki nem tanul meg a pénzzel bánni, a szegények sokkal gyakrabban elisszák meg eldizájnerdrogozzák a pénzüket, mint azok, akik jómódban, jó nevelők között élnek.
2022. márc. 16. 03:39
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha valaki egy munkanélküli falu egy szobájában él három gyerek utáni segélyből élve, egyetemre nincs pénze se buszjegyre, hogy a totál messzi Mekibe eljusson, miközben az apjának pl. 15 milliós Rolex órája van, villája, meg Lamborghinije akkor az teljesen egészséges?
2022. márc. 16. 03:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!