Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merem elmondani a pszichol...

Nem merem elmondani a pszichológusnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak a suli pszichológushoz járok, kb 1 hónap múlva fogok másikhoz is. Pànikbeteg vagyok és amikor rosszul vagyok néha veszek be random gyógyszereket. Nem merem elmondani ezt a pszichológusnak, hogy ekkor jobban érzem magam. Olyan gyógyszerek eszek amiktől meg is halhatok mivel 3-4 szemet eszek meg ilyenkor. Valaki tanács?

2022. márc. 13. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mit veszel be ilyenkor, kinek a gyógyszere?
2022. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha mész hamarosan máshoz, akkor nem kell. Illetve jobb lenne pszichiáter, mert ő írhat fel neked külön gyógyszert. Nem állapot, amit csinálsz, ha megbeszéled szakemberrel, akkor normális gyógyszeres kezelést kapsz, ami kontrollálva van.
2022. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem nagyon tudok mást tanácsolni azon kívül, hogy mondd le neki. Ha nem is az iskolapszichológusnak, de a másiknak mindenképp. Hidd el, ő hallott már hasonlót, nem fog elítélni emiatt vagy bármi hasonló, de megpróbálhat segíteni, hiszen senkinek nem tesz jót, ha feleslegesen gyógyszereket szed, ezt valahol neked is be kell látnod. Szóval annyit tudok tanácsolni, hogy legyél vele őszinte, nyitott, és bízz benne, hogy a pszichológusod csak segíteni akar.
2022. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el neki. ha féligazságokat tud, nem tud segíteni. A legvalószínűbb: pszichiáterhez irányít, aki gyógyszert ír fel neked a pánikbetegség ellen. Ha elmúltál 16 éves, kérheted hogy a szüleidet ne tájékoztassák erről, megjelölhetsz más felnőttet akiben bízol. A saját gyógyszer jobb opció mint össze-vissza bevenni minden szart.
2022. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
En is ezt csinaltam, csak fajdalomcsillapitoval fokepp… Sikeresen meggyogyultam, a pazichologus segitett, es gyogyszerek nelkul , hajra, hidd el tul leszel rajta….azt hittem en is sose lesz vege, sose leszel normalis mar es teljesen jol vagyok ,mintha nem is lett volna az az idoszak :)
2022. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leszek , bocsi
2022. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem baj 7-es, en orulok neki,hogy nem erted, es remelem soha nem is fogod:)
2022. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
"aki pánikbeteg nem fog magába dobálni random gyógyszereket" Te se tudod milyen az amikor pánikbeteg valaki...
2022. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Pánikbeteg voltam xd jol tudom ha azt tenném amit a kérdező írt, jobban rám jönne a pánik / akár proham. Úgy látszik neked nincs semmi lovesed, mi aza panikbetegseg :D
2022. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!