Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek így hosszú hónapok...

Miért érzek így hosszú hónapok óta és mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta teljesen egyedül és magányosnak érzem magamat hónapok óta. Hogyha például több napig itthon vagyok akkor mindig csak sírok, hiába van aránylag sok barátom mostanság egyre kevesebb időt töltünk együtt főleg az ő fiú ügyeik miatt meg néha úgy érzem hogy csak szimplán nem akarnak velem lenni pedig suliban/chaten ugyanúgy sokat beszélünk minden nap. De valamiért még is úgy érzem hogy el fognak hagyni mert állandóan rossz embernek érzem magam. Hiába mondják hogy Nem vagyok az úgy érzem nem így van. A problémáimat nem tudom megosztani senkivel és úgy érzem hogy egyedül vagyok. A barátaimat nem akarom ezekkel terhelni a szüleim pedig szerintem azt mondanák hogy másnak sokkal rosszabb meg ne panaszkodjak szóval nekik nem merem elmondani.A hangulatom is elég ingadozó egyszer kicsattanok az örömtől utána pedig a szobám sarkában ülök sírva (ezek általában egy napon belül történnek de van hogy 1-fél órán belül is így van). Úgy érzem hogy senkire sem tudok számítani meg hogy hiába van sok barátom félek hogy elhagynak majd/nem kedvelnek engem (valamiért mindig rossznak szörnyű embernek és bűnösnek érzem magam úgy hogy nem tettem semmit) és nagyon szorongok ezen is meg azon is hogy mit gondolnak mások.(16l)

2022. márc. 14. 00:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Mostanában van egy kis szerelmi dolgom is (talán úgy tudom leginkább leírni hogy néha beszélgetek egy fiúval akinél azt érzem hogy tényleg ő az első akit igazán szeretek. Azt tudja hogy valamilyen szinten tetszik de azt nem látja/tudja hogy én mennyire szeretem szóval úgy érzem hogy nem igazán viszonozza de így is beszél velem amit nem tudok eldönteni hogy pozitív vagy negatív. De erről nagy vonalakban/röviden ennyit. (Szerintem ez is befojásolja)
2022. márc. 14. 00:38
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebben folytattam önbántalmazó tevékenységet is
2022. márc. 14. 00:42
 3/4 anonim válasza:
64%
Szia! Eloszor is nekem nyugidtan irhatsz privatbsn barmikor. Masodszor pedig amiket fent emlitettel, eleg gyakori mindenkinel, pont ezert nem kell felni elmondani a barataidnak. Persze tudom nehez,mert gyengenek latnak stb, de hidd el utana megkonnyebbulnel. A vartok erre valok, joban rosszban egyutt, segitik a masikat es ott vannak egymasnak. Ne ketelkedj bennuk, ilyenkor mikor sajat magadat se erzed jo embernek es sajat magadba keresed a hibakat, gyakran bele tudsz esni ebbe. Bizz magadban is es a barataidban is. Kozhelynek fog hangzani, de hidd el lesz jobb es jonni fog jobb idoszak. Neha kellenek ezek a megprobaltatasok, h ertekelni tudjuk a jot. A fiuval meg barmi is lesz, ha osszejottok gratulalok es legyetek boldogok, ha viszont nem jonen ossze, ne szomorkodj miatta, tavozz emelt fovel, lassa mit vesztett, jon majd mas aki ertekelni fog>33
2022. márc. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A fejünk olyan mint egy kiskert a gondolatok pedig a növények.

A negatív gondolatok a gyomok amik nem kellenek.

A pozitívak pedig a gyümölcs és zöldséget termő növények.


Szóval a lényeg hogy a gyomokat kapáld ki a gyümölcsöket pedig ültesd és locsold mindig.

2022. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!