Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat az állkapcsom...

Mitől fájhat az állkapcsom hosszú hónapok óta? Néha nagyon rossz, néha alig érzem. Csak az egyik oldalon.

Figyelt kérdés

Először azt hittem, nyomja az új szemüveg a halántékomnál és kisugárzik, másik szemüveg vissza, nem javult.

Csak azon a részen volt 8. fogam, kihúzattam fogorvossal, hátha az volt a gond, de nem javult.

Visszamentem az orvoshoz, mondtam, hogy hogy fáj, azt mondta, csak be kell tömni a 7est, oké. Megint nem javult.

Most már rájöttem, hogy nem a fogam meg a fogsorom fáj, hanem az a rész, ahol az alsó állkapocs "csatlakozik" a felső részhez. Ott valami csont vagy porc lehet, ami fáj? Másik orvoshoz nem tudok menni, mert ehhez tartozom körzetileg, magánra meg nincs pénzem :/


2015. márc. 4. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állkapocsízületi gyulladás is lehet.
2015. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van. Nekem is van évek óta. Hol jobb hol rosszabb, ha előjön akkor alig birok rágni. Olvastam hogy adnak bele injekciót, mert kopás is lehet, aztán vagy javul vagy nem. Én is mikor már rászántam magam hogy dokihoz menjek akkor javult. Igy nem mentem. Egy ideje elég jól megvagyok. Csak itt ott érzem hogy picit fáj, de olyan durván már nem érzem. Kopp, kopp. Keress rá neten, irnak róla.
2015. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyenről még nem is hallottam. Utánaolvasok.
2015. márc. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!