Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS!Fülzúgás lehet stressztől?

SOS!Fülzúgás lehet stressztől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Hétfő este lefekvéskor kezdett el zúgni, utána elmúlt és kedd este megint előjött.Nagyon rástresszeltem, napok óta nem eszek és a gyomrom is görcsbe van, hogy nekem tinnitusom van biztos és soha nem fog elmúlni, mindig zúgni fog a fülem.Ma voltam fül-orr gégészeten ott azt mondták hogy nem találtak semmit, de ha zúg akkor holnap menjek be infúziós kezelésre és audiológiára.Ugye nem fog örökké zúgni a fülem?

Ui: Ha megfeledkezek róla akkor nem hallom hogy zúgna.Pluszba nagyon sokszor bebeszélem magamnak hogy nekem különböző betegségeim vannak.


2022. márc. 17. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Infúziós kezelésre? Ne röhögtess.
2022. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, merthogy elméletileg szteroidos infúzió kezeléssel mulasztják el a tinnitust.Nekem is elég fura volt ez mikor közölte a doktornő.
2022. márc. 17. 19:02
 3/3 Dominik19 válasza:
Szia, bármi fejlemény azóta?
2022. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!