Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mit jelent hogy?

Az mit jelent hogy?

Figyelt kérdés
Valaki egy másik embert önmaga ellen fordít. Mármint olyan helyzetet teremt egy másik embernek, hogy az a sajat értékrendszerével kerüljön szembe. Ezt miért szokták tenni?
2022. márc. 21. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem vannak akik élvezik hogy rosszat csinálnak másnak, hogy összezavarják. Esetleg végül a problémateremtő fél végigkíséri, így végeredményben lehetséges, hogy az áldozatnak csak az marad meg, hogy xy segítségével jutott túl a problémán

Remélem jól értettem

2022. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az összezavarás stimmel, és úgy van alakitva a helyzet hogy nekem csak rossz választásom legyen. Azaz mindenképpen szembe kell mennem önmagammal, ez által pedig az önazonosságom kerül szembe saját magammal. Konkrétan úgy érzem hogy durván manipulálva vagyok.
2022. márc. 21. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Ne hagyd magad,hogy manipuláljanak, próbáld meg minimalizálni a kontakt a manipulatív személlyel, ha lehetséges próbálj meg visszatáncolni a jelenlegi helyzetből

2022. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz, ezen vagyok, de az hogy valaki saját magammal állít szembe, az nagyon alja, ez nem az a pitiáner manipuláció.
2022. márc. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!