Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek aki szintén depressz...

Valakinek aki szintén depressziós lenne kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem igazán van beszélgetőtársam.

Barátaimat, barátnőmet elveszítettem, azóta a depresszióm is fokozatosan romlik. Az egész életem borzasztó jelenleg. Jót tenne, ha tudnék beszélgetni valakivel aki hasonló helyzetben van.

19/F



2022. márc. 22. 05:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, írj rám. DE csak akkor, ha nem számít az, ha nem tudok mindig azonnal, és mindennap válaszolni.
2022. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2022. márc. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk, ha elfogadó hogy pánikbeteg vagyok.
2022. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek, barátaim, szinte senki a szüleimen kívül, de ők is elváltak. 2020-ban az utolsó személyt elveszítettem akire számíthatnék nekem azóta teljesen megromlott minden. Már 1 éve vagyok depressziós, voltam szakértőnél elbocsátott mert szerinte rendben vagyok, ha rendbe lennék nem itt tartanék. Próbáltam változtatni, talán még a mozgás ami segített de semmi, szintén pánikbetegség társul hozzá néha, mikor vannak rohamjaim szinte szörnyű, az élettől is elment a kedvem, én azt sem bánnám ha holnap nem lennék itt,de ilyen úgy sem lesz. Nekem írhatsz ha gondolod.
2022. márc. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szintén írhatsz, ha esetleg egy 40 éves férfi tanácsai érdekelnek
2022. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem írhatsz ha gondolod, halál eset miatt teljesen a mélly ponton vagyok sajnos valószínű ez már így is marad. 18/L
2022. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Írj nyugodtan nekem is, sok éve küzdök már depresszióval, most éppen én is nagyon mélyen vagyok,a szuicid dolgaim is visszajöttek. 21/L
2022. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. 25L
2022. ápr. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!