Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
18 év alatti vagyok. Az utóbbi 2 hétben történt 1-2 furcsa dolog. Ezek pl.:Tesóm megkérdezte szeretem-e a tejkaramellát és 10 másopercig gondolkoztam mi lehet az. Ma nem ment a vers felmondása, mert egy csomó rész kiment a fejemből, pedig tudtam 2 perccel felelés előtt. Holnap kapok még egy esélyt, mert a tanár mondta, hogy tudja, hogy megtanultam. Én megerősítettem ezt és mondtam neki, hogy nagyon paráztam emiatt. (Így is volt.) Most pedig 20 másoperc alatt jöttem rá az "őszinte" szóra. Mi bajom lehet? Nagyon félek :/
2022. márc. 22. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl stresszes vagy. A tanulnivalok között tarts 20-30p mozgást,olyan zenét hallgass ami jól esik.kozben gondold át újra a tanulnivalokat.este olvasd el elalvás előtt és reggel is.zavarban vagy ami természetes a korod miatt.teljesen normális vagy.aludj nagyokat mert az jót tesz az agynak.ha nagyon ideges vagy akkor keress pszichológust.de a legjobb ha online is boldog vagy,bicajozok,olvasol stb. Találj olyan hobbit amiben jó vagy és szereted csinalni.minden rendben van veled.
2022. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Offline, autocorrect bocs.magyaran internet nélkül eltöltött időre gondoltam.
2022. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megfogadom a tanácsokat!!
2022. márc. 22. 21:23
 4/4 xp ali ***** válasza:
Sztem sincs nagy bajod. Sok az infó, az agy elkezd szelektálni és nem mindig úgy, ahogy optimális.
2022. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!