Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Párom sajna nem elég hogy túl vallásos, de szerintem van neki valami baja.

Akármerre megyek vele emberek közé, ő neki mindenki csöves, buz*, köcs*g stb... beszólogat embereknek de nem hangosan. Beképzel magának dolgokat hogy valaki róla/rólunk beszél. Múltkor ezen vesztünk össze hogy hagyja már abba, vagy nem utazok vele többet...utcán lekiabálta a fejem mert nem hiszek neki...Stuttgartban élünk, Berlinbe akar költözni mert ott jó lesz neki


2022. márc. 24. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez szakember kellene, a személyiségzavartól a skizofréniáig bármi.
2022. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engedd hadd költözzön, akkor nyugtod lesz legalább.
2022. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Túl vallásos, miközben az embertársai csöves buz* köcsögök. Milyen Istene van ennek az elvetemültnek? Milyen "ember" lenne, ha nem lenne vallásos, pláne túl vallásos?

Muszlim? Mióta jártok?

Nem mindegy neked milyen betegség? Húzzál tőle minél messzebbre, azt írd ki ide kérdésnek, hogy melyik közlekedési eszköz a leggyorsabb, és arra ülj föl.

2022. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2: nem fogom sokáig eltűrni!

1: az a baj, hogy hiába mondtam neki, kinevetett... nem tudja magáról hogy bolond...

2022. márc. 24. 13:49
 5/15 A kérdező kommentje:

3: nem muszlim, keresztény

2 hónapja vagyunk együtt

2022. márc. 24. 13:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt ilyen, ő neki régebben volt egy balesete, kiesett az ablakon. Szerintem azóta ilyen...ezelőtt ketrec harcos volt.
2022. márc. 24. 13:55
 7/15 anonim ***** válasza:
5# Keresztény? Alávaló amit csinál, illetve amiket mond. Két hónap az nagyon kevés, zárj be mindent előtte mert ez egy gonosz, ostoba csőcselék.
2022. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mindennap magaban beszel, vagyis nem tudom kivel, ufokkal a buz*król meg a skizókról...
2022. márc. 24. 13:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
6# Mond, hogy kitaláltad és szövöd a sztorit :D Túl vallásos eresztény ketrecharcos nincs is. A templomtorony ablakán esett ki, ő harangozott az egyházközösség javára végzett munka keretében, és a békegalamb megijedt egy sastól és a szárnycsapásaival kilökte a csávót az ablakon?
2022. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a pszichiátriai betegek nagy többségének nincs betegségtudata. ezért nem tartja magát betegnek.


Amúgy szerintem is valami skizofrénia-jellegű dolog....

2022. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!