Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó magán pszichiáter Budapesten?

Jó magán pszichiáter Budapesten?

Figyelt kérdés
Nézelődtem már, de hátha itt kapok saját, jó tapasztalatot is valakiről. Magánban keresek, de lehetőleg azért 20.000 alatt legyen egy ülés és olyat, aki nem a gyógyszeres terápiát részesíti előnyben (csak akkor, ha tényleg szükség ban rá). Problémáim főleg a régóta tartó depresszió, az erős szorongás, a kényszergondolatok és a pánikrohamok.

2022. márc. 25. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Markos Valéria doktornő.
2022. márc. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát...elég sok negatív véleményt olvastam róla. Biztos nem választanám.
2022. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit olvastál róla, nekem személyes találkozások alapján igen pozitív benyomásom van róla.
2022. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. Főleg férfi.
2022. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor te inkább pszichológust keresel, az tart terápiát. A pszichiáter írja a gyógyszert.

Nekem kicsit segített Lajtai László a SOTE Magatartáskutatóban. De egy ismerősömnek meg nem jött be. De itt ingyenes főként kognitív viselkedéses terápiák vannak: [link]


Nekem Jakabos Hadassa is segített, ő régen nem volt drága, most nem tudom, ő online is vállal katatim imaginatív terápiát, személyesen meg valami tanyán állatterápiát.

2022. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Meg tudod esetleg írni a honlap címét még egyszer? Mert erre a linkre nem jön be a terápiák listája.

2022. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# lehet pontatlanul fogalmaztam, s mivel régen is voltam ott, több mint tíz éve, lehet azóta valami már más.

a terápiákról:


[link]


Itt vannak a munkatársaik, pl. Lajtai is, akihez én jártam.

[link]

Itt írnak az egészségfejlesztésről, ez nem tudom mi, de érdekes: [link]

2022. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Köszönöm szépen!

2022. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!