Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek, hogyha elmegyek...

Nagyon félek, hogyha elmegyek pszichiáterhez akkor nem fog felírni gyógyszert mert ebben az esetben tuti meg fogom ölni magam. Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Most megyek először és félek, hogy ez fog történni. Ha viszont elmondom neki, hogy gógyszerek nélkül tuti megölöm majd magam, akkor meg azt fogja hinni, hogy zsarolom, nem? Szóval ezt nem is mondhatom el neki őszintén.

2022. márc. 26. 19:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, hogy nem tudok majd más pszichiáterhez elmenni, mert a közelben nincs más. Szóval ha ez az egy pszichiáter úgy dönt, hogy nem segít, akkor nem tudom mit csináljak.
2022. márc. 26. 19:45
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
A pszichiáter alapból gyógyszerez, a pszichológus csak beszélget.
2022. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak én nem értem? Most akkor a gyógyszertől félsz vagy attól, hogy nem kapsz gyógyszert?
2022. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem kapok. Már mindent megpróbáltam és semmi sem segít, úgyhogy a gyógyszer az egyetlen reményem.
2022. márc. 26. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne kapnál? Ha szükséges, felírja. Ráadásul, mivel öngyilkossági gondolataid vannak, egész biztosan ad valamit. De ne te mondd meg neki hogy mit csináljon, mert azt egyetlen doki se szereti.
2022. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Fel fogja írni, hidd el. Annyit mondjál, hogy rosszul érzed magadat, segítségre van szükséged. És nem kell azt mondani, hogy gyógyszer nélkül megölöd magadat.
2022. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rákerestem az orvosra és láttam egy kommentet, amiben a kommentelő azt írta, hogy nem írt fel neki gyógyszert pedig depressziója van és szorong. Persze tudom, hogy egy kommentből ne vonjak le sok mindent, de ez indította el bennem a kételyt.
2022. márc. 26. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Minden ember bno kóddal távozik és recepttel a pszichiátertől. Miért kell neked egy megbélyegzés?
2022. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, mit akarsz ezzel mondani?
2022. márc. 26. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Súlyos betegségre (megölöd magad gyszer nélkül arra utal) mindenképpen ad gyógyszert.
2022. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!