Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan esetben érdemes lenne...

Olyan esetben érdemes lenne másik pszichológust keresni, mert akihez jártam csak akkor folytatja a közösmunkát velem, ha elmegyek pszichiáterhez aki gyógyszert ir?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyógyszerszedése miatt lehet nem lennék alkalmas a jelenlegi munkám elvégzésére, mert bizonyos szituációkban elég egy rossza mozdulat, és saját illetve mások életét is veszélybe sodorhatom. Szorongás miatt és múltban összeszedett sebek miatt kerestem fel anno, mert ezeken nem tudtam túllépni...
2019. nov. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szedj gyógyszert! Keress másik orvost! Ha nekiállsz gyógyszerezni az egy ördögi kör! Mindenképp kérd ki több egymástól független pszichológus véleményét is mielőtt tönkre tennéd magad!
2019. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichoterapeutát keressél, aki mélylélektani módszerekkel kezel (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi)
2019. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van az a szint, amikor sajnos a terápia önmagában nem elég, gyógyszerrel is meg kell támogatni. Ez most egy bizalompróba is. Ha bízol a terapeutádban, elmész orvoshoz is, esetleg, ha nem beszéltetek meg minden ellenérvet, azt még meg lehet.

Ha nem bízol, elmehetsz másikhoz.

2019. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj masikhoz. Enyem is ezzel kezdte. Elmentem pszochiaterhez, szedtem gyogyszert es semmi nem valtozott. Honapokat jartam hozza de egy 0 segitseget se kaptam tole. Amit segitett azt magamnak koszonhetem, mert egy regi terapia frladatait toltette ki velem kotelezoen. Nem etikus kotelezni vkit ilyenre. Nyomorek az ilyen
2019. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!