Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rossz a mérleg?

Rossz a mérleg?

Figyelt kérdés

167cm magas 17 éves lány vagyok. Mindenkit azt mondja hogy sovány vagyok, amikor a súlyomat próbálják megtippelni 40-45 kg közé tesznek általában, de már arra is volt példa, hogy 40 alatti kilót tippeltek.

Azért "tippelnek", mert mentálisan nem igazán vagyok jól, és nem vagyok képes mások előtt mérlegre állni.

Egyedül meg szoktam nézni, és 48-49 kilókat szoktam mérni.

Létezik, hogy legalább 5 kilóval több vagyok, mint amennyinek tűnök?


(fél éve sportolok heti 3x, semmi versenysport.)



2022. márc. 30. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a 48 is baromi kevés. szedj fel szépen pár kilót
2022. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Én a rosszabbik eset vagyok; többnek tűnök, mint amennyi vagyok. :D

Viszont a 167 cm-49 kg párosítás nagyon kevés. Próbálj meg felszedni 5-10 kg-t, mert nem egészséges!

2022. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert egészségtelenül vékony vagy, azért mondanak ilyen kis számokat. Nagyon nehéz megtippelni, hogy valaki hány kiló, ez egyrészt nagyon sok mindentől függ, másrészt az átlagembernek ehhez "nem elég jó a szeme" szerintem, sokan még a saját súlyukat sem tudják. Engem is mindig kevesebbnek szoktak nézni.
2022. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!