Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki szedett már xanaxot (vagy...

Aki szedett már xanaxot (vagy frontint) és rivotrilt is, melyik jött be neki jobban? Milyen különbséget tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Én szorongásra meg pánikra szedem. Nekem a xanax jobban bejött, olyan mint egy alatatódal, szép csendben teszi a dolgát mellékhatások nélkül.A rivotril meg olyan volt mint egy rezesbanda, csörgéssel csattogással, meg mintha fejbevágtak volna egy péklapáttal.
2022. márc. 30. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A xanax engem kikeszit
2022. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Rivotril 0,25 is enyhe fejfájást okozott, szóval Frontin.
2022. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xanax.
2022. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én allergiás lettem a frontinra, rivotrilra lett cserélve.Semmit nem érzek de teszi a dolgát.
2022. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én stressz miatti alvászavarra kaptam először frontint (semmit nem hatott) . Majd 0.5 mg os Rivotrilt. Eddig még csak este vettem be , de mindig sikerült elaludnom tőle. Úgyhogy én a rivóra szavazom. Hozzáteszem havi 3-at, ha beszedek belőle…
2022. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!