Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió járhat ezekkel?

Depresszió járhat ezekkel?

Figyelt kérdés
Kognitív zavarok (gondolkodás elakadása, szavak nehezen megtalálása, "agyi ködösség", olvasási, fogalmazási nehézség, koncentrációs nehézség), állandó fáradtság, motiváció hiány, érzelmek hiánya (sírás sincs, szomorúság sincs, semmilyen érzelem nincs) az egész nap mintha "álomban" telne, memória/emlékezet erős zavara. Ezeket okozhatja depresszió?
2022. ápr. 2. 17:32
 1/6 A kérdező kommentje:
A fejfájást, fülzúgást kihagytam.
2022. ápr. 2. 17:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Okozhatja persze, sot ezek valszeg depresszio miatt vannak
2022. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eléggé meg vagyok ijedve, mivel olyan, mintha elfelejtettem volna olvasni, (mármint képtelen vagyok értelmezni, átérezni ami le van írva, hihetetlen hamar kikapcsol az agyam, és nem tudom befogadni, feldolgozni az információt) a szavakat beszéd közben keverem, és erős memória és emlékezeti zavarom/kiesésem van. Ezek is a depresszió miatt vannak?
2022. ápr. 2. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vashiány nincs

Amúgy tipikus

2022. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja d vitamin hiany is, vagy megnezium, akar vashiany, eloszor vizsgaltasd ki magad dokival, ha nincs fizikai oka dnnek akk lehet gyanakodni higy depresszio, de eloszor ki kell zarni a testi problemakat
2022. ápr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez depresszió lesz szerintem. Az utóbbi időben hihetetlen mennyiségű stressz ért. Ennek a fizikai hatásait éreztem is: hideg veríték, hasmenés, enyhe remegés, és az agyam nem tudott leállni, csak pörgött és pörgött. Szellemileg viszont nem éreztem azokat, amiket most igen.
2022. ápr. 2. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!