Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségből és szorongásb...

Pánikbetegségből és szorongásból gyógyszer nélkül ki lehet gyógyulni?

Figyelt kérdés

Jó ideje szenvedek ezektől sajnos.

Amióta korai klimaxom van (2-3éve)újra előjöttek a tünetek.ilyenkor valamilyen negatív érzés vagy esemény előhozza a tüneteket és hónapokig megvannak majd jobban leszek.Ez így ismétlődik.

Hányinger,hasmenés,gyomorideg,pánik érzés,torokszorítás,félelem,szívdobogás,szédülés,fejfájás a tüneteim amik elő szoktak fordulni.

Gyógyszert eddig nem akartam szedni.Érdekes módon segített a valeriana Relax.

Volt akinek gyógyszer nélkül sikerült ezt valahogy leküzdeni?

Ha igen,Hogy lehetséges ez???


2022. ápr. 5. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges de szakember segítsége kell...
2022. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült, 4 év kemény küzdés, de nem akartam szedni semmit. Tudtam, ha egyszer elkezdeném, ráfüggök, és az igazi pánik okát nem oldja meg…

De a leírtak alapján nem lehet szervi eredetű neked?

Nekem az első 2 évben lelki okai voltak…el is múlt. Aztán rá kb 1 evre újra megint. Nem is értettem. Kórházba kerültem teljesen más betegséggel(értsd:nem mentális) , és ott meggyógyítottak. Az orvos mondta ,hogy vannak bizonyos szervi elváltozások, amelyek okozhatnak pl. Nálam szívemmel volt probléma…

2022. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Folytatom….lehet neked a klímax miatt felborult hormonháztartásod okozza. A pajzsmirigy betegeknek is gyakran tünet. Olvass utána.
2022. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam,hogy a klimax miatt van.35 éves vagyok és ez a klimax eléggé megvisel minden téren.Amióta tart nem tudom elviselni a lelki megrázkódtatásokat,sem az olyan embereket nem tolerálom akik negatív érzéseket váltanak ki belőlem.Érdekes mert ezek a dolgok a klimax előtt nem zavartam és sokáig tűrtem embereket és dolgokat amiket nem kellett volna.

A klimaxra kapok hormonpótlást..de a lelki részére ez sajnos kevés.

Ezért sem szeretnék gyógyszerekhez nyúlni csak végső esetben.

2022. ápr. 5. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te esetedben egy tamogato terapia eleg lesz,hidd el sokat fog segiteni. Meg talan ha beallnak a hormonjaid, akkor idovel javul. Kitartast!
2022. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült gyógyszer nélkül meggyógyulnom belőle.


Férfi vagyok, és megpróbálkoztam a gyógyszerek szedésével is. Viszont azok a szexuális életemre elég keményen rányomták a bélyegüket, negatív módon ha érted mire gondolok.


Nekem csak egyedül ez a tény adott akkora lelki erőt, kitartást, hogy végig vittem az egészet gyógyszerek nélkül. Egy férfi nagyon rosszul éli meg ha szexuálisan kuka lesz, tehát nekem ebben volt szerencsém hogy lényegében rá voltam kényszerítve a gyógyulásra.

2022. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35 évesen klimax ?
2022. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos létezik korai klimax.
2022. ápr. 11. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!