Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség gyògyszer nélkül?

Pánikbetegség gyògyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Sikersztorikat szívesen fogadnék akinek erős szorongása és pánikbetegsége van/volt és gyògyszereket kellett volna szednie de erőt vett magán és legyőzte ezt a szörnyű betegséget annélkül hogy szedett volna bármit is. Jelenleg a minden napjaimat megkeseríti.

2021. jún. 29. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A pánikbetegséget sokan összetévesztik a pánikrohammal, fóbiákkal.

A pánikbetegségre szükséges lehet antidepresszáns, de a fóbiák, pánikrohamok nem gyógyulnak ettől.

Mélylélektani terápia a megfelelő (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi módszerek), mert egyedül nagyon nehéz.

2021. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek terápiák? Vagy hol találom ezeket?
2021. jún. 29. 12:19
 3/5 anonim válasza:
Szia, mik a tüntetid? Miben jelen meg a pánik betegséged?
2021. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szinte mindennapos félelem,szorongàs. Vonaton jött rám ez az érzês pedig már egy éve tünetmentes voltam azt hittem legyőztem de nem. Azòta rettegek vonatozni,buszozni pedig a munkám miatt muszály. És mikor hazaêrek meg szarul leszek újra
2021. jún. 29. 14:02
 5/5 anonim válasza:
8 éve vagyok pánikbeteg. Az első rohamom után fél évig majdnem mindennap volt rohamom. Lelki probléma volt, megtaláltam az okát és 7,5 éve tünetmentes vagyok. 7,5 év után most először pár napja volt egy panikrohamom, de mostanában nagyon sok szar ért, és mindennap stresszelek, idegeskedek úgyhogy ez hozta elő ismét. De soha egy darab gyógyszert nem szedtem rá, pszichológushoz sem jártam, és most sem fogok. Ez egy mélyebb időszak az életemben, rendbe kell tenni a dolgokat és kész! Nagyon nagy akaraterő kell hozzá, de nem lehetetlen gyógyszer nélkül leküzdeni hidd el!
2021. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!