Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám délután 5 óráig...

Hogy tudnám délután 5 óráig semlegesíteni a Xanax hatását?

Figyelt kérdés
Ideges voltam reggel, meggondolatlanul 3×1mg vettem be. Ez volt nyolckor. Mondjuk elég magas a toleranciám, annyira nem vagyok leszedálva. De azért szeretném ha 17:00-ig kimenne a hatás. Van itthon Red Bullom, erős kávét, ezek segíthetnek?

2022. ápr. 7. 12:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hogy egy bizonyos személy észrevenné rajtam
2022. ápr. 7. 12:45
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak rövid találkozó akkor dörzsöld meg a szemed, hogy sírtál, mert elég rendesen lecseszett a főnök és most nagyon magad alatt vagy. Erre rá lehet fogni, hogy nincs ingerenciád beszélgetni. Mert a beszélgetés alatt fogja kiszúrni, főleg ha ismeri annyira a helyzetedet, hogy tudja nyugtatón élsz.
2022. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha ezt a kérdést ilyen összeszedetten megtudtad írni,délután 5-re biztos nem lesz semmi gond.:)
2022. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha magas a toleranciád szerintem nem lesz semmi gond. Igyál kávét, ne energiaitalt.
2022. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen függő voltam, a mai napig bárkiről meg tudom mondani, ha nyugtatót szed. Aki tudja, hogy mik a jelei, azt nem lehet becsapni, aki nem tudja, azt meg valószínűleg nem is érdekli.
2022. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
3mg azért elég sok, a hétköznapi embernek 0,25 bőven elég. Én temetés után du. kettő felé 0,5-öt leküldtem, másnap reggelig KO volt. Aki ismeri a családtagját és a gondjait, az 3mg xanaxot ki fog szúrni, az már sok azért. Nyilván oka van, amiért nem akarod, hogy lássa az illető. Ha nem ismer akkor kimentheted magad leesett vérnyomással, vagy ami fentebb volt valami tragédia miatti enerváltsággal megmagyarázni, miért olyan "elkent" az egész kommunikációd.
2022. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!