Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Középkorú vagyok, mentálisan viszont hanyatlom. Nem lehet Alzheimer. Ködösek a gondolataim, lassan forog az eszem, elfelejtek mindent, sokszor félrebeszélek vagy rosszul ejtek ki betüket. Mintha beszédhibás lennék. Nehezen megy az olvasás. Nem tudok fejben tartani dolgokat. Olyan, mintha kezdenék elhülyülni. Úgy érzem magam, mint egy értelmi sérült. Dezorientált vagyok nagyon. Ráadásul új munkahelyen kezdtem, pont most. Ez nagyon nem jön jól. Még egy dolog, aminek nem tudom van-e köze a bajomhoz. Pár éve amikor eszem, ahogyan nyelvek néha megakad a falat és nem megy tovább, innom kell folyadékot,hogy a gyomromba lejusson.


Mi a franc bajom lehet? Idegrendszeri?



2022. ápr. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
CT, mr
2022. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neurológiai kivizsgálást mindenképpen javaslok.
2022. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajszálpontosan ugyanez van velem, már enni sem merek :/ és szintén ez a Feledékenység
2022. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 hány éves vagy? Mióta tart?
2022. ápr. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!