Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, skizofrénia az alapbetegségem, ehhez társul kényszer betegség, szorongás és hasi tünetek. Foglaltam egy repülőjegyet Dániába, egy napra. Szeretnék egy nagyot kirándulni. Szoktam kijárni a repülőtérre gyakorolni, de elkap a szorongás mikor meglátom a tömeget, meg a pörgést ami ott van. Sajnos megtörténhet kint hogy pánikrohamom lesz, és valami miatt lekésem a gépem. Akkor mit csinálok, hogy jövök haza? Azon gondolkodom még hogy inkább Prágába mennék, ott ha le is késem a gépet, felülhetek egy vonatra, de Dániából csak légi úton tudok hazajönni. Mit csináljak, olyan döntésképtelen vagyok. Én csak teljes életet szeretnék élni
2022. ápr. 10. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Maradj itthon. Itt is lehet kirándulni.
2022. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal gyógyszert. A repülőgépre is felviheted a kis szüyődben. Ha sok gyógyszerről van szó, tehát több mint mint eg átlagos mg. pl nekem napi xanaxból kell 5mg, akkor az orvosom ír egy papírt, hogy ennyi lehet nálam, ne hogy a reptéren elvegyék.
2022. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen nálad gyógyszer, és ha feszültebb lennél, vegyél be egy kicsit többet. Időben menj ki a reptérre, hogy ne kelljen kapkodni, rohanni.
2022. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!