Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit tennétek a helyemben...

Ti mit tennétek a helyemben ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elkezdtem már több éve egy egyetemet, ott megcsináltam 5 félévet. Azt abbahagytam, mert pszichotikus tüneteim lettek. Azt mondják borderline okozta bipoláris vagy valami ilyesmi. Elkezdtem tavaly, 2017. szeptemberben egy másik egyetemet, de mivel már sokkal betegebb voltam, mint a másik kezdésekor, itt az első félév végén passziváltattam. Azon gondolkodom, hogy az első egyetemet fejezem be. A pszichiátrián a szocmunkás azt mondta, szerinte OKJ-t végezzek, a pszichológus szerinte az első egyetemet fejezzem be. Sokat alszom, ingadozik a hangulatom, nem tudom mit tehetnék, pedig szedem a gyógyszert.

2018. jan. 21. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt a szakot fejezném be, amelyik közelebb áll a szívemhez.

Ha az elsőből sikerült már 5 félév, akkor mondjuk tanácsos lenne azt befejezni, mert 2 félév múlva elvileg végzel, és akkor már legalább kéznél lesz egy diplomád.


22/N

2018. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most látom, teli van elgépeléssel, de azért remélem, érthető
2018. jan. 21. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
#1: Ezt hogy sikerült kimatekozni? Most ezzel lehet újat mondok, de nem minden szak 7 féléves.
2018. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is ilyen pszichés tüneteken és nehéz helyzeteken megyek keresztül jelenleg, és szintén a tanulmányaim miatt, még szeptemberben váltottam OKJ képzést, mert olyan rossz volt az a suli, hogy az egészségemre ment volna, és most ott vagyok, hogy tisztára pánikolok, meg szorongok, mert az előző képzést nem tudtam befejezni egy ilyen eset miatt, ezért is mihelyt végeztem a jelenlegi tanulmányaimmal néhány hét múlva levizsgázok és megyek vissza az előző szakra, csak ezúttal egy másik suliba fogom azt is befejezni, sajnos vannak az ember életében mélypontok, meg kudarcok és csalódások egyaránt, de még a legnehezebb helyzetben is fel kell állni és küzdeni a végsőkig, hogy ismét ott legyünk, ahol lennünk kell.
2018. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 Látom, nagyon okos vagy, csak nem tudsz szöveget értelmezni.

Nem baj.

A legtöbb 7 féléves, én ebből indultam ki, de odaírtam azért, hogy elvileg, mert hátha ő nem olyanon van.

Idézem:

"mert 2 félév múlva elvileg végzel,"

ELVILEG

ELVILEG

ELVILEG

De nyugodtan köss belém, te buta. :)

A legnagyobb örömed legyen az életben.


22

2018. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez 10 féléves.
2018. jan. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!