Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez micsoda?! Mozgólépcsőn pánik?

Ez micsoda?! Mozgólépcsőn pánik?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy több mint 10 évig éltem Budapesten és soha semmikor nem volt ilyen problémám. Néhány hónapja kezdődött. Vidéken élek, és csak ritkán járok már fel Pestre, néhány havonta. Amikor metrózni kellett és mentem a mozgólépcsőn, nagyon kellemetlen érzésem volt és nagyon erősen kapaszkodtam. Régen kimondottan élveztem a mozgólépcsőzést, most pedig az történt, hogy az egyik alkalommal, amikor lefelé kellett volna mennem, pánikba estem és nem mertem rálépni a lefelé haladó lépcsőre. Ott toporogtam egy darabig, aztán elhúztam onnan. Azóta nem merem rávenni magam, hogy lemenjek a mozgólépcsővel és tök idegesítő, hogy mindig agyalni kell, hogy merre kerüljek stb. Volt már valaki ilyen helyzetben? Lehet ez valamilyen összefüggésben nagy túlsúllyal, azzal, hogy nehezen mozgok?
2022. ápr. 10. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond ha van jegyed, bérleted. Egy esetből rögtön mentális problémát minek akarsz magadnak? Menj busszal vagy maradj vidéki.
2022. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolhattam volna, hogy jön egy nyóckeres büdösbunkó.
2022. ápr. 10. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a tériszony. Nekem is egyik pillanatról a másikra alakult ki, nem tudom, mitől. Nem hinném, hogy túlsúllyal van összefüggésben, mert én kimondottan vékony vagyok.
2022. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, évekig semmi gondom nem volt, azután egyszercsak előjött a mozgólépcsőn a pánik, fölfelé úgy érzem hátraesek, lefelé én sem merek rálépni, én vékony vagyok, a súlynak semmi köze ehhez.
2022. ápr. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.
2022. ápr. 11. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten 4 metróvonalból 3 vonalnak vannak mélyvezetésű állomásai. Az M4-es, illetve az M3-as metró állomásai is akadálymentesek, szóval ezeken az állomásokon tudsz liftet használni. Így már csak az M2-es vonal az, ami ki van zárva.
2022. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!