Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy pszichopata?

Milyen egy pszichopata?

Figyelt kérdés
Mik a jellemzői+véleményetek, ha van róluk. Mi a teendő, ha kiderül, hogy egy személy, akit nagyon szeretek, pszichopata?

2022. ápr. 11. 19:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 nagyon köszi a válaszodat!❤❤
2022. ápr. 12. 13:38
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen diagnózisom és 6 éve kapcsolatban élek.


Vagy a diagnózis téves, vagy az értelmezése, vagy ez sem fekete-fehér, hanem egy skálán helyezkedik el mint az autizmus.


Igazából se egy diagnózis, (tegyük fel helyesen felállított) sem az, hogy ezt papírra írta valaki, aki állítólag ért hozzá, nem számít semmit az életben. Én köszönöm szépen jól vagyok, és nem vagyok beteg. Nem gyilkolok hobbiból, nem kínzok állatokat, és nem vagyok bűntetett előéletű. 🙂

2022. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 lenne kedved beszélgetni privátban a témáról? Lenne Hozzád pár kérdésem ha nem bánnád!:)
2022. ápr. 13. 22:44
 14/14 manly ***** válasza:
Az átlagtól eltérő
2022. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!