Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet javítani a...

Hogyan lehet javítani a viszonyt egy pszichopata, nárcisztikus kollégával?

Figyelt kérdés
Milyen segítséget érdemes a vezetőktől kérni. Van-e értelme megpróbálni külső szakember segítségének bevonását kérni.

2022. márc. 23. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Most pszichopata vagy nárcisztikus?

És miből gondolod, hogy akár egyik, akár másik?

2022. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy.

Amit el tudsz érni, hogy tartson tőled.

2022. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Külső szakember sem tud ezen segíteni. Vezetőknek érdemes írásban jelezni.
2022. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy! Nem tudod megváltoztatni. Ne is mondj neki semmit, tartsd meg a 3 lépés távolságot vele! Valahogy rakasd el magad a közeléből.
2022. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet.Nekik úgy működik a dolog,rajtuk kívül senki nem számít.Tudsz egyfajta partnerséget kiépíteni,de csak addig amig hasznára válik.Azután semmi.Dzval ha tudsz számára hasznos lenni akkor okés De nyilván ezt nem éri meg megcsinálni
2022. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyenem, szerencsére nem közvetlen mellettem dolgozott, csak jött barátnőzni, közben meg engem is zaklatott. Minden alkalommal felálltam, és addig voltam kint, amíg el nem takarodott, így leszokott rólam.
2022. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!