Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz ha emiatt úgy érzem csak...

Gáz ha emiatt úgy érzem csak részmunkaidő-ben tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Szociális szorongásom van de olyan szinten, hogy pánikolok ha több emberrel kell egy helységben lennem több ideig. Alig kapok néha levegőt, folyton azt érzem figyelnek és valami hiba van rajtam...Hiába próbáltam rendes munkát végezni 8 órában, nem ment, menekülés érzet jött rám megint. Nincs róla papírom de általában ilyen munkákra fel szoktak venni egyből és erre is szerintem felfognak mert korábban azért volt pár tapasztalatom. Csak kínosnak érzem hogy ennyit tudok dolgozni és keveset keresek de nekem elég lenne bármennyi fizetés így munkanélküliség után is.Úgy érzem ha csak 4 órában kellene dolgozni azt kibírnám szorongás nélkül, mert hamar vége lenne de ha rendes 8 óra vagy több akkor elkap a pánik pedig olyan munkákra szoktam jelentkezni ami direkt nem vevőközpontú munka.

2022. ápr. 14. 04:01
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
hallod el ne menj szakemberhez 😆
2022. ápr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Vannak olyan munkák, ahol nem kell emberekkel találkoznod (olyan sokat) ilyen például ha férfi vagy, a mozdonyvezetői állás. Nőként villamos vezető. Egy piciny fülkében vagy teljesen egyedül, elzárva az utasoktól, az utadon vagy, nem zavar senki, villamosvezetőként max 1-2x kérnek tőled jegyet de az sem olyan, csak elveszed a pénzt és kidugod a jegyet egy ablakocskán.


Apám mozdonyvezető, tőle tudom milyen az a szakma, az a tipikus magányos farkas dolog. Senki nem háborgat, magad vagy egész munka alatt, egy kis helységben, és nagyon jó a fizetés is.


Biztos sok ilyen munka van még ahol egyedül lehetsz 0-24. Szóval én ezt tanácsolnám.

2022. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

Rengeteg olyan szakma van ahol nem kell olyan sokat érintkezned emberekkel.

Például a portás szakma. Meglepődnél milyen portások vannak sok helyen, egész nap csak ülnek, netezgetnek, tv-t néznek, ha valaki oda megy hozzájuk letudják 1-2 mondattal és visszatérnek a saját dolgukhoz. Vagy a biztonsági őr is ilyen. Van olyan biztonsági őri munka ahol csak egy szobában vagy teljesen egyedül és nézegeted a monitorokat. Szóval gondolkodj inkább ilyesmiben, ezek mind viszonylag jól fizetnek, (jobban mint a részmunkaidős dolog) és passzol a fóbiádhoz is.

2022. ápr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

3-as vagyok


még azt hozzá tenném hogy az a biztonsági őri munka amit említettem, van egy rokonom aki azt csinálja, és neki a munkáltatója meg is mondta hogy ha balhé van csukja magára a szoba ajtaját és hívja a rendőrséget tehát még akcióznia sem kell. Lenyom néhány gombot ha úgy van.

2022. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Jegykiadó is ilyen amúgy. Ahol parkolok a parkoló bejáratánál van egy kis bódé ott üldögél mindig egy fiatal nő, sose beszéltem még vele semennyit se, látja a kamera hogy van bérletem és beenged, ő csak ott üldögél. Esetleg ha valakinek nincs bérlete az benyújt neki egy ezrest ő meg visszaad. Tehát ez sem olyan túlszociáló munkakör :D
2022. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1.hallod, ezzel a kommentel nagyon nem segítettél :D...voltam szakembernél de hivatalos leszázalékolt nincs így értettem.. többieknek köszi!
2022. ápr. 14. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pszichológusra gondolt
2022. ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban érdekes kérdés és válaszok . Ugyan ezekkel a problémákkal küzdök , mint a kérdező . Pont ma keresgéltem 4 órás munkákat . Egyszerűen nem megy a 8 óra . Túl sok a szorongás. Borzasztó . Sajnos a környéken nincsen túl sok lehetőség. Csak takarítói állás. Kilátástalan helyzet .
2022. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!