Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a TB-támogatott pszichológusokkal?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Apám skizofrén volt, szal ő volt nem csak pszichológusnál, hanem pszichiáternél is.

A legtöbb tényleg nem jobb, mint a betegei.

Nem tudom, hogy alapból ilyenek vagy a környezet teszi őket ilyenné.

2022. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat érnek...
2022. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a legtöbb TB-s orvos szarik a betegei fejére… . Magánba pár fokkal jobb a helyzet.

De azért, ha úgy érzet kell pszichológus, nyugodtan próbáld ki a TB-st, mert simán lehet az is, hogy kifogsz egy normálisat.

2022. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
A pszichiáter orvos, a pszichológus nem az. Pszichoterápiát mindkettő tarthat, megfelelő végzettség birtokában. De pszichiáterek közt jóval nehezebb olyat találni, aki tényleg végig is tartja a heti egy órát, ráadásul jól is csinálja.
2022. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hetente kaptam időpontot, az egyik belegázolt a lelkembe, ott is hagytam.

A másik nem lett volna rossz, csak épp ugyanez: másfélhavonta egy 45 perces üléssel nem sokat értem

2022. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy vagy kifogsz egy jót, aki minimum kéthetente leül veled, vagy ennyi. Esetleg valahogy elintézed, hogy másikhoz kerülj és esetleg több hónapot vársz, mire tud fogadni. És nem az az átlagos, hogy elsőre kifogsz egy jót, mert itt semmit nem ér mások véleménye. Hiába jó a legjobb barátodnak, simán benne van, hogy neked ugyanaz nem lesz jó. És persze nem két perc az se, hogy meggyőződj arról, hogy nem jó, mert amíg nincs összehasonlítási alapod, honnan tudnád… Szerintem ezt jobb fizetőssel végigcsinálni, vagy ahogy érzed, mi a jobb: a pénzedet vesztegetni vagy az idődet.
2022. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Itt olvasgatva a válaszokat bátran mondhatom, hogy elképesztő szerencsém van. Hihetetlenül jó pszichológust kaptam. Eleinte hetente jártam hozzá, és rengeteget segített nekem.
2022. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!