Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antipszichotikumok milyen...

Az antipszichotikumok milyen kölcsönhatásban vannak más drogokkal? Tompítják az eufóriát és a hallucinációkat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Persze hogy tompítják, arra van.
2022. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]



Ebben a táblázatban mindent megtalálsz.

2022. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm, ezzel a táblázattal már találkoztam még régebben, de azóta se tudtam, hogy hogy keressek rá. :D
2022. ápr. 14. 19:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Wait. Amikor régebben olvasgattam ezt, akkor még mást szedtem. Az antipszichotikum az milyen néven van benne a táblázatban?
2022. ápr. 14. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:

SSRI,MAOI,Benzo,Tramadol,Opioidok


[link]

2022. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha én vagyok a hülye, és én tudom rosszul, de eddig antidepresszánsokat szedtem, azok voltak az SSRI, illetve a MAOI típusúak. A benzo pedig nyugtató. A tramadolt nem ismerem, de azt találtam róla, hogy fájdalomcsillapító. Az opioid pedig szintén fájdalomcsillapító, illetve a heroin.
2022. ápr. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!