Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan beszéljek a pszichológu...

Hogyan beszéljek a pszichológusomnak egy nagyon nehéz témáról?

Figyelt kérdés
Bő fél éve járok a pszichológusomhoz, akiben nagyon megbízom. Azonban még neki is nagyon-nagyon nehezen nyílok meg, ezért a legsúlyosabb problémámról (a sok közül) még egyáltalán nem tud. Most azonban egyre inkább úgy érzem, muszáj lenne beszélnem róla, hogy segíthessen, de képtelen vagyok rá. Valahányszor belekezdenék, egyszerűen lefagyok, és inkább témát váltok. Van erre valakinek valami jó trükkje, ami segít? Valami ütős kezdőmondat, vagy képzeljem azt, hogy egy káposztafejhez beszélek? Esetleg dobjak be egy felest az ülés előtt?

2022. ápr. 14. 22:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Végül a 10-es válaszoló ötlete nyert. Elmondtam, és nem bántam meg, úgyhogy köszönöm mindenkinek a segítséget.
2022. ápr. 22. 15:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!