Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire primitív?

Miért vagyok ennyire primitív?

Figyelt kérdés

Nem boldogulok az életben, nem találom a helyemet, azt se tudom mi tenne boldoggá, nem vagyok elégedett pl azzal se amennyit keresek, azzal se amivel azt megkeresem...stb. Annak ellenére, hogy jól tanultam, és abba is rengeteg energiát fektettem, hát nem térült meg mert én nem tudok ehhez a világhoz alkalmazkodni, sztem vmi retard lehetek.

Viszont akinek meg megy a szekér, aki boldog, aki élvezi hogy ez így működik, mert ő tud hozzá csatlakozni, tud ezzel a rendszerrel együtt működni, na rájuk olyan mérhetetlenül dühös vagyok, hogy folyamatban tudnám őket szidni. Főleg azokat, akik általam nem teljesen tisztességesnek megítélt módon boldogulnak, csinálnak bizniszt stb.

Miért vagyok ennyire primitív, mikor úgy ismerem magam, mint aki nem akar senkinek rosszat, mégis olyanokra gondolok hogy akinek ez ilyen könnyen megy sőt még élvezni id tudja, vagy ha esetleg épp annak ellenére tudja élvezni hogy nehéz, akkor az k@pja be meg hasonlók...

Légyszi, a válaszban ne az ítélkezést, mert engem is zavar hogy ilyen vagyok...


2022. ápr. 18. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szard le. Ezt dobta a gép
2022. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező! Nincs veled semmi gond, amit érzel az az igazságérzet.
2022. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy primitív, csak önértékelési zavarod van, de akár depressziós is lehetsz.
2022. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
2-es vagyok.3-as te hatalmas butaságot írtál! A kérdezőt jogosan bántja, zavarja az ami. Ő nem törtető, nem sejhajokat nyaló tisztességtelen ember, de látja hogy akik olyanok, azok jutnak előrébb. Ez az igazságérzet, nem pedig depresszió meg stb butaságok!
2022. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, miért másokhoz hasonlítod magad? Hogy másnak hogy megy, mennyivel jobb? Mindig szerencsétlennek fogod magad érezni így. Azt próbáld számításba venni, hogy milyen lehetőségeid vannak (mert biztosan vannak), amivel javítani tudnál a jelenlegi helyzeteden.
2022. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!