Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legsúlyosabb mentális...

Melyik a legsúlyosabb mentális betegség?

Figyelt kérdés

Vagy mit gondoltok?


Szenvedtek valamilyen mentális betegségben/ állapotban? Nehéz vele megküzdenetek?



2022. ápr. 19. 20:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%

Ebből is látszik hogy mekkora getto kelet eu nyugathoz képest

Sajnos nem vagyok svájci állampolgár, bem tudom hogy lehetne elintézni

2022. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarok nagyon ünneprontó lenni, de aki legálisan akar eutanáziát, annak mik a motivációi? Mert egy dolgot megértek: a családtagjaidnak meg tudod mondani előre, hogy mit fogsz csinálni és nem éri őket felkészületlenül a halálod. Természetesen ez óriási előny. De amúgy bőven vannak teljesen biztos és nem fájdalmas módszerek arra, hogy az ember kinyírja magát.
2022. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
43%
22, na akkor kérlek privátban oszd meg velem ezeket a teljesen biztos fájdalommentes módszereket, mert en 28 ev alatt nem találtam
2022. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%

23

Természetesen SEHOL nem fogom leírni. Sem itt, sem priviben.

2022. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nincs, hogy melyik a súlyosabb, nem szabad súlyozni őket. Krvára megnehezíti az életet az összes mentális betegség és senkinek nem tiszte eldönteni, hogy kit melyik visel meg jobban, nem is lényeges, a lényeg hogy szar érzés.
2022. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
43%

24, ha ekkora nagy államtitok, akkor ugyan miből gondolod hogy ez olyan egyszerű es beveszel 100 xanaxot es vége?

Ha ilyen kva egyszerű lenne akkor mar nagyon sokan nem lennének itt es senki nem akasztaná fel magát.

Nagyon nehéz kíméletes hatásos módszert találni

2022. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
77%

24

Nyilván van benne időm és energiám, hogy tudjam, hogy miről beszélek. De leginkább információm.

2022. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
65%
Egyik ismerősőmnek van egy olyan fokú testképzavara, hogy eddig 3x próbálta meg levágni a saját karját. Eddig 1x sem sikerült neki. Az sem egy egyszerű állapot.
2022. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
48%
Bipoláris vagyok évek óta.kegyetlen tud lenni. Mindenkinek az a legsulyosabb amibe benne van. Borzalmas mindegyik mentális betegség. De talán a borderline a legdurvább de egy kemény bipoláris vagy skizofrénia is súlyos.
2022. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!