Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom ?

Mi lehet a bajom ?

Figyelt kérdés

Egész nap csak fekszem, idegesen, görcsösen és azon töprengek,mi lehet a bajom.

Valami nem jó nálam.

IR vagyok,diéta tartva,minden jó,de állandóan leesik a cukrom,nem vagyok jól,sok sav, állandóan hasmenésem van ha tejet vagy gyümölcsöt fogyasztok,olyankor ideges ingerült is vagyok, állandóan ezen kattogok mi lehet,már más nem is érdekel,se barátok,sehova nem járok,az udvarra is félek kimenni, pánikolok.

Remegek állandóan.

Kezeim zsibbadnak és melegek,égnek.

Mi van velem ??

Már nem tudtam elmenni körmöshöz sem,mert nem tudok nyugodtan ülni semmi.

Segítsetek!



#Állandó idegesség
2022. ápr. 21. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mindig hasmenésed van tejivás után, akkor nem gondolod, hogy tán nem kéne tejet innod...? Ajánlom a mindenmentes étkezést, ami nem jelenti azt, hogy semmit nem ehetnél, hanem aki csinálja, ő is IR-ként kezdte, ám teljes értékű étrenddel teljesen kigyógyult belőle.


Amúgy szorongásnak hangzik mindaz a lelki állapot, amit leírtál, próbálj meg a légzésedre figyelni, mozogj, igyál sok folyadékot, ami alatt vizet értek, nem kávét, nem teát és nem alkoholt, próbáld meg kialudni magad, és talán van olyan a környezetedben, akitől kérhetsz ölelést, mert annak köztudottan feszültségoldó hatása van (a szexről nem is beszélve...).

2022. ápr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,voltam közben orvosnalál,kell mennem laktóz és glutén vizsgálatra.

Valószínű az idegesség is ebből adódik

A szorongásom pedig abból hogy nem tudom mi van velem.

2022. ápr. 24. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy összepasszol az ajánlatom az orvoséval. Majd írd meg a vizsgálat eredményét! Remélem, akkor már csak az eddigi is megnyugtat valamennyire! :)
2022. ápr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!