Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emelni kell majd az Escitileme...

Emelni kell majd az Escitilemen (most:10mg), vagy meg normalis, hogy nem erzek semmit?

Figyelt kérdés

Kevert szorongasos es depresszios zavarra kezdtem szedni aprilis negyediken. Az elso 5 napban voltak mellekhatasok:emelyges, almossag, orrfolyas, asitozas, "nem tudok megulni a fenekemen" (valamint a csokkent libido es a nehezebb orgazmus meg most is megvan). Az erosodo szorongas es depressziot egyaltalan nem ereztem, sot, az elso 10 napban abszolut el is multak ezek teljesen, szinte hihetetlen volt, ez gondolom a placebo hatas lehetett. De azóta mintha minden visszatert volna a regibe, ugyanugy szorongok es a depressziom talan durvabb is. Tudom, hogy kell neki 2-3 het mire kifejti a hatasat, viszont mar a 18. napomat taposom es egyaltalan nem erzem, hogy kezdene javulni.29-en megyek vissza a dokihoz, azt mondta, hogyha nem hat, akkor mast probalunk. Meg sosem szedtem ezelott antidepreszanst, ezert nem tudom, hogy ez normális-e, hogy meg nem erzek semmi javulast, vagy emelni kell rajta, esetleg uj gyogyszert kapok.

Aki szed escitilt, ti mikor kezdtetek erezni a hatasat?

(Talan meg annyi fontos lehet, hogy nem irt fel melle nyugtatot az orvos, mert meg volt 8 szem 0, 25-os frontinom, ebbol ezen a heten mar be is kellett vennem parat, mert az elmult par nap eleg stresszes volt az egyetemen.)

Elore is koszi a valaszokat, 24/L


2022. ápr. 21. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nekem ma lesz az 5. napja, hogy beveszem az Escitilt ( ma már egész tabit 10 mg ), eddig nekem is álmosság, bódultság, mell izmom rángat néha, illetve a nehezebb orgazmus már megvan sajnos. Nagyon remélem, hogy hamarosan érzek javulást, mert ezen múlik, hogy mikor tudok munkába állni. Nyugtatót én sem kaptam mellé, mondjuk egyelőre nem is érzem szükségesnek,és én sem szedtem még soha antidepit, de ugyanúgy ahogy te is, nagyon reménykedek, hogy hatni fog.

30/F

2022. ápr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Sokféle antidepit és nyugtatót kipróbáltam már. Mindegyik az elején hatott csak utána szépen hozzászoktam és csak a mellékhatásokat élvezhettem. Le kell őket tenni szép lassan és pszichológushoz járni, mert ezek a gyógyszerek sajnos semmit se érnek.

2022. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2023. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptam uj gyogyszert, az jo lett volna. Viszont par honappal kesobbett egy kapcsolatom, es baromira elkezdett frusztralni az orgazmuskeptelenseg, így lealltam. De addigra a masik gyogyszertol kicsit jobb lett (sajni a nevere nem emlekeztem). Azota sem szedem, es osszessegeben azt mondom, hogy sokkal jobbam vagyok, mint ahogy tavaly tavasszal voltam, pedig ert egy hatalmas gyasz is.
2023. nov. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!