Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » PTSD-vel mit lehet kezdeni?...

PTSD-vel mit lehet kezdeni? Leginkább saját magamat segítő módszerekre gondolok?

Figyelt kérdés

Veszekedések játszódnak le újra a fejemben, főleg menszesz előtt, amikor duhrohamaim vannak.

Sajnos szorongasom van, emiatt van hogy egy beszólásnál nem reagáltam, hanem lefagytam.

Jelenleg nagyon rossz állapotban vagyok mentalisan, aludni csak xanaxszal tudok, mit lehet ezzel kezdeni?

Konkrétan van olyan hogy újra es újra le kell jatszanom egy veszekedős jelenetet és mar a szobámban kiabálok, így csinálok mintha ott lenne az illető és most ordítok úgy amit akkor nem tettem meg.

Orvosnál mar voltam, ezzel nem tudott mit kezdeni.

Nagyon sok betegségem van egyszerre, meggyulolom azt aki bármit tett ellene es sajnos volt belőle sok.

Az anyám ilyenkor ordít velem, nem erti meg hogy nem tehetek erről.

Mivel kellene elterelnem a figyelmem? Jelenleg dolgozni nem tudok, itthon vagyok es internet függő.


2022. ápr. 22. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
pszichologushoz kell menni
2022. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz menj. Orvos adott gyógyszert?
2022. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltam már, nem hiszek abban hogy 50 percet beszélek vele nagyon sok penzert. Nem csinalt velem semmit.

Csak frontint szedek, egyre többet

2022. ápr. 23. 06:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak mss gyógyszerdk, amik nem okoznak függőséget.


Nem egyszer kell menni pszichógushoz. Minimum 10 alkalom, de kellhet fél év is.

2022. ápr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pszichiáternél kellene próbálkoznod, háziorvos utalhat oda és akkor nem kell fizetni. Egy próbát megér, ha nem segít akkor sem vagy rosszabb helyzetben.

Meg neki talán van tudása és eszköze hogy leásson a problémád gyökeréig, mert az összes többi csak a tünetet kezeli.

2022. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!