Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amennyiben Dániában a kirándul...

Amennyiben Dániában a kirándulás alatt sürgősségi pszichiátriai probléma merül fel akkor az EU kártyámmal menjek orvoshoz vagy kórházba segíts éget kérni ott?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem bántásból mondom, de ez már a harmadik kérdésed ugyanarról.


Vagy szedd rendbe magadat pszichésen, és csak utána utazz, vagy pedig maradj itthon.

Ilyen állapotban ne utazz sehová!

2022. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Miert akarsz egyaltalan kimenni? Szerezz magad melle kiserot vagy inkabb maradj otthon.
2022. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van- Mint ahogy az előttem hozzá szolók is írták. Ha beteg vagy, vagy betegnek érzed magad akkor ne utaz külföldre. Mert az EU kártya, csak arra jó ha balesetet szenvednél, vagy ha hírtelen elájulnál. Akkor tudsz vele elsősegély nyújtást kérni. Ha olyan ismert betegséged van, mint egy pszichiátriai próbléma. Arra nem terjed ki az EU kártya. Az EU kártya elsődlegesen, a balesti vagy hirtelen rosszul létekere jó.
2022. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: így van.... És lehet, hogy ellátnák, bevinnék kórházba, stb. - csak aztán majd megkapja a milliós számlát az illető eü. intézménytől - és ki kell fizetnie.
2022. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A sokadik kérdésed ez már, inkább ne utazz ilyen állapotban. Tapasztalatból mondom, hogy külföldi utazás még jobban bestresszeli az embert, és idegen környezetben még kevésbé szórakoztató a pánikroham.
2022. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amit priviben írtál, már megírtad nekem az egyik előző kérdésed kapcsán is.


Miért ragaszkodsz az utazáshoz, ha nem vagy utazásra képes állapotban????


És légyszi, itt válaszolj, ne privizgess!


Semmi értelme ötödszörre is kiírnod ugyanazt a problémádat.

Vagy majd akkor elutazol, ha hárman leírják, hogy ó semmi baj, menjél csak????

2022. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyik kolleganőm nagyon bíztat, azt mondja hogy ő tudja hogy nem lesz semmi baj, hogy jól fogom magam érezni. Meg azt mondják hogyha kifizettem akkor menni kell. De ugyanakkor valami rossz előérzetem van. Amúgy is állandóan szorongok valami miatt
2022. ápr. 25. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosoddal beszéld meg akkor!
2022. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!