Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez? Lent.

Mitől lehet ez? Lent.

Figyelt kérdés

Mitől lehet az, hogy az életben mindent túl dramatizálok?

Egy egyszerű hàziorvoshoz menés miatt már napokkal előtte szorongok.

Ha tudom, hogy például kedden dolgozom, akkor már hétvégén azon aggódom, hogy mi lesz, hogy lesz, mi van ha valami rossz dolog történik és én nem tudom megakadályozni stb.

A lényeg, hogy mindenből problémát csinálok, semmi sem természetes, minden nagy erőfeszítés, lelkileg testileg de főként lelkileg.

Nem tudom hogyan küzdjem le mert így nem mehet tovább.


Valami ötlet esetleg? :(


Pszichiátriai beteg vagyok ha ez számít valamit.


26/N



2022. ápr. 26. 03:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha pszichiátriai beteg vagy, akkor valószínű diagnózisod is van. Attól lehet a sok szorongás. Remélem jó orvosod van. Nem tudom szedsz-e gyógyszert, vagy mióta tart ez nálad esetleg a gyógyszer mellett is. Lényeg a lényeg, az orvosod azért van, hogy elmondd neki, milyen gondjaid vannak és ő az alapján eldönti kell-e valamit változtatni. Lehet, hogy a jelenlegi kezelésednek még idő kell. Sokszor nem azonnali a hatás. Lehet, hogy már jobban kéne lenned, és más kezelésre van szükséged. Ezt mind vele konzultálva tudjátok megállapítani...
2022. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!