Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Így ihatok 1 nap több bögre...

Így ihatok 1 nap több bögre citromfű teát ?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongok de a nyugalmi pulzusom 60 alatti , nem szeretnék szédelegni vagy elájúlni.

2022. ápr. 27. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Az ajanlas alapbol valami 2-3 bogre/ nap, azt hiszem 6 heten keresztul, kuraszeruen. Egy bogre alatt persze nem fel litert ertunk, hanem 2-3 decit.


De nyilvan a pszchiologust egy tea sem fogja helyettesiteni, ha olyan mertekben szorongsz, akkor a tea melle kerd szakember segitseget is.

2022. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szorongsz, akkor sajnos a citromfű tea nem fog semmit érni. Tapasztalatból mondom. 2 éve, hogy pszichiáteri segítséget kértem, antidepresszánssal és pszichoterápiával azóta jól vagyok. Én már brutálisan szorongtam a vége felé, ami még úgy ahogy segített az a magnézium volt és a B vitamin komplex. Ha a tea nem segít ezekkel tegyél egy próbát.
2022. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!