Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 0,25ös frontin mellé ihatok e...

0,25ös frontin mellé ihatok e citromfű teát? Egyszer kellene, hogy nagyon nyugodt legyek. (forgalmi vizsga)

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ihatsz, de ezek a teák csapvíznek számítanak a frontinhoz képest. Jobban jársz, ha beveszel egy 0.25-öst + egy másiknak a felét.
2018. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne ihatnál? Ezekben a teákban minimális hatóanyaga van.
2018. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem, mert nem akarok vizsgán bealudni. Pontosan nem tudtam, hogy a tea mennyi hatóanyagot tartalmaz. De muszáj valahogy megnyugodnom. Ma lesz a 2. vizsgám. Az elsőt pont az idegesség és az izgulás miatt buktam el
2018. okt. 9. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Máskor is szoktál 0.25-ös Frontint bevenni? Mert ha nem, akkor ne vedd be vezetés előtt, Isten őrizz! Egyébként ha máskor szoktál 0.25-öset, akkor előtte próbáld ki egyszer, hogy milyen ha másfél szem 0.25-öset veszel be, azt biztosan lehet "együtt szedni" :-) Egyébként én azt javaslom, hogy bármit veszel is be, vagy iszol, vagy stb. a forgalmi előtt, előtte legalább egyszer teszteld le magadon, hogy milyen hatása van, ne a vizsgán kelljen meglepődni...
2018. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt mondom,mint az előző.Ha nem használsz rendszeresen Frontint,úgy fejbe fog ütni,mintha altatót vettél volna be. Rendesen tompít.
2018. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A vizsga sikerült 1 szem frontin és 1 pohár citromfű tea segítségével. Sokkal nyugodtabb voltam és nem álmosított el. Régen szedtem frontint, de teszteltem pár nappal ezelőtt tea nélkül. De sikerült, így tovább nem szedem
2018. okt. 9. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Azért remélem az utakon nem szétnyugtatózva fogunk találkozni ha pl lefagy az út :)
2018. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!