Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

0,25ös frontin mellé ihatok e citromfű teát? Egyszer kellene, hogy nagyon nyugodt legyek. (forgalmi vizsga)

2018. okt. 9. 10:22  Privát üzenet  

A válaszok
Ihatsz, de ezek a teák csapvíznek számítanak a frontinhoz képest. Jobban jársz, ha beveszel egy 0.25-öst + egy másiknak a felét.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. okt. 9. 11:18 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

Már miért ne ihatnál? Ezekben a teákban minimális hatóanyaga van.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. okt. 9. 11:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem, mert nem akarok vizsgán bealudni. Pontosan nem tudtam, hogy a tea mennyi hatóanyagot tartalmaz. De muszáj valahogy megnyugodnom. Ma lesz a 2. vizsgám. Az elsőt pont az idegesség és az izgulás miatt buktam el

# 3/7Időpont 2018. okt. 9. 11:32 Privát üzenet
Máskor is szoktál 0.25-ös Frontint bevenni? Mert ha nem, akkor ne vedd be vezetés előtt, Isten őrizz! Egyébként ha máskor szoktál 0.25-öset, akkor előtte próbáld ki egyszer, hogy milyen ha másfél szem 0.25-öset veszel be, azt biztosan lehet "együtt szedni" :-) Egyébként én azt javaslom, hogy bármit veszel is be, vagy iszol, vagy stb. a forgalmi előtt, előtte legalább egyszer teszteld le magadon, hogy milyen hatása van, ne a vizsgán kelljen meglepődni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. okt. 9. 14:29 Privát üzenet
Ugyan azt mondom,mint az előző.Ha nem használsz rendszeresen Frontint,úgy fejbe fog ütni,mintha altatót vettél volna be. Rendesen tompít.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. okt. 9. 16:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A vizsga sikerült 1 szem frontin és 1 pohár citromfű tea segítségével. Sokkal nyugodtabb voltam és nem álmosított el. Régen szedtem frontint, de teszteltem pár nappal ezelőtt tea nélkül. De sikerült, így tovább nem szedem

# 6/7Időpont 2018. okt. 9. 20:03 Privát üzenet
workdev nevű felhasználó válasza:

Azért remélem az utakon nem szétnyugtatózva fogunk találkozni ha pl lefagy az út :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. okt. 10. 12:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek az orbáncfű vagy a citromfű nyugtatóbb? Mik a tapasztalatok?
Milyen természetes nyugtató, enyhén altató tabletta van? Valamiért a citromfű nem jön be.
Van valaki aki olyan pánikbetegséggel küzd, hogy fél a hóeséstől? Borzalmas klausztrofobiás roham tud rám jönni.
Lehetséges, hogy a citromfű kapszulától nagyon rosszkedvem legyen? Lehangoltság, idegesség?
Valeriana Max + Citromfű + Mg B6 gyógyszer jó az alábbi tüneteim kezelésére vagy foruljak szakemberhez?
Forgalmi vizsga előtt citromfű tea vagy energiaital?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!