Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szoktatok mondani a...

Mit szoktatok mondani a kíváncsiskodóknak, amikor meglátják a hegeiteket?

Figyelt kérdés
Még ha a jó szándék is vezérli őket, olyan kellemetlen kérdés. Ti hogy reagáltok?

2022. ápr. 28. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
“Olyan értelmesek a válaszadók” ilyen kritikán aluli kérdéshez ezek jó válaszok. Majd gyűjtünk neked pengére.
2022. ápr. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Soha senki nem tette még szóvá, nem szólták meg, nem kérdeztek semmit. Egyedül a legjobb barátnőm, amikor elsőnek látta meg, de szerintem ez érthető.
2022. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%
Annyira irritálnak az ilyen agyhalott válaszolók. Fingjuk sincs semmitől, de pofáznak. Szerintem egy csomó "önsorsrontó" értelmesebb nálatok, és sokaknak olyan élettörténete van, hogy Ti a negyedénél feladtátok volna. Persze erre azt szoktam mondani, hogy örülj, amíg nem tudod elképzelni azt, hogy min megy keresztül egy depressziós vagy borderline páciensben. De vajon, ha valaki rákos lesz, akkor is őt hibáztatod, mert túl gyenge? Selejtes a teste?
2022. máj. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!