Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Balassagyarmati addiktológiáró...

Balassagyarmati addiktológiáról véleményt tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Most 10.-én fekszem be, alkoholizmusom miatt, önszántamból.

Erős dohányos vagyok, úgy hallottam, két óránként engednek cigizni. Ez szuper.

Étkezésemmel leszek bajban, mert párom és lányom heti egyszer tudnak jönni látogatni, nyilván egy heti kaját nem hozhatnak be. Esetleg a büféig kimehetek, vagy rendelhetek kaját?

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna pár nyugtató dolgot írni.

Köszönöm.

37N


2022. máj. 4. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Édesanyám volt ott több éve, akkor nem voltak (sajnos) túl szigorúak.

Büfé különben van ott helyben.

Még a buszhoz is simán ki tudott kísérni (ő volt a kulcsfelelős)

Különben nem rossz hely, de hatalmas akarat kell hozzá hogy sikerüljön.

Kívánom neked hogy sikerrel járj.

Felfelé nagyon nehéz lesz haladni, lefelé a legkönnyebb, de ott nincsen semmi szép vagy jó dolog.

Anyám idővel az addigtologia alá került egy emelettel, mert ő képtelen volt változtatni (...)

Bocsánat

Lényeg hogy éhen biztosan nem halsz, és ha nem változott sokminden, akkor azon az emeleti teraszon cigizhetsz nyugodtan.

2022. máj. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. máj. 7. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírnád a mostani rendszert ott?
2022. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na végül nem mentem oda.

A cigidet le kell adni, ők adnak kétóránként két szálat. Látogatni nem lehet, mert volt mostanában ott egy Covidos. Büfé nincs, kaját nem rendelhetsz, hozzátartozó heti 1x vihet be kaját, kávét napi kettőt ihatsz, konzervet nem vihetsz be, dezodort is csak olyat, ami nem üvegben van, minden cuccodat le kell adni, kivéve a ruhákat. Telefkn sem lehet nálad. Soroljam még?

2022. máj. 14. 14:33
 5/5 A kérdező kommentje:
# telefon
2022. máj. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!