Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két napja egyfolytában zabalok...

Két napja egyfolytában zabalok.Meg akarom magam ölni.Nem bírom.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok edzeni,egészségesen eszek de vna,hogy 2-3hetente rám tör a durva fakad roham és akárhogy akarok nem tudok leállni vele

Mit tegyek?elegem van..egyedül érzem magam.


2022. máj. 6. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Hívd fel a háziorvosodat és kérd, hogy irányítson szaksegítséghez, de akár önállóan is kérhetsz szakorvosi segítséget pszichiátrián például.
2022. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem csak szeretetre törődésre vágysz ilyenkor?
2022. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De,lehet..
2022. máj. 6. 09:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi szeretünk téged.
2022. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Végre jól ment az edzés,fejlodok aztán ezzel elrontok mindent nagyon haragszik magamra es nagyon egyedül érzem magam.
2022. máj. 6. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Szedsz valami bogyót is?
2022. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ha a leírt tünetek nem 100%-osan igazak rád, akkor is kérj segítséget (ha például nem hánytatod magad), de önmagában a falási rohamok és lelkiismeretfurdalás, meg a társuló gondolatok miatt vagy bulimia vagy binge eating eléggé valószínű.

Ha e helytől messze laksz, megkérdezheted mit tegyél, milyen, lakhelyedhez közeli helyet tudnak ajánlani például.

2022. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia. Ez lehet esetleg pótcselekvés? Vannak lelki problémáid? Azokat kéne megoldani. Amúgy a pszichológushoz akár sikertelen fogyókúrával is lehet fordulni.
2022. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Voltam anno anorexiás,2-3evig amiből egyedül evickeltem ki.

Mindig volt valami az életemben,ami mély nyomot hagyott bennem.Alkoholista nevelő apa,skrizofren Batty aki állandóan bántott,hatbaszurtak a barátaim,internetes zaklatások,sima zaklatások,mindezeket után állandó megfelelési kényszer,szorongás,pánikbetegség,nemrégiben egy szakítás,a párom szülei nem bírták elfogadni a mentális dolgaimat emiatt jobban kijöttek rajtam a párom nem bírta és ott hagyott.

Suliba egyedül éreztem magam mindig,tanárok mindig engem találták meg,bántottak.

Újra kijöttek az eveszavar tünetei,megint nem ettem sokat.

De az edzést sosem hagytam abba

Aztán nem rég eldöntöttem hogy fel állok,újra és újra bármi lesz

Elkezdtem egy szakot tanulni,eljarok dolgozni.Nehezen nyitok mások felé,de már lettek barátaim.Van egy srác aki tetszik.De belebonyolodtam valami olyanva,amiből nem tudok kijönni.Szeretetet és figyelmet kapok tőle,programokat csinál nekem,sokat beszélünk..megtörtént az,aminek talán nem kellett volna.Lefekudtunk 2x is egymással,elkezdett hiányozni,megszerettem,O viszont félek csak kihazsnal.Persze nem úgy tűnik,mert keresi a társaságom állandóan,ír,elhiv programozni,megfogja a kezem az utcán,este hozzám búj..

Nem tudom mi van köztünk.Bizalmatlan vagyok,félek az egésztől,nem mellesleg állandóan iszik.Nem alkoholista csak sokat iszik,és én is iszok vele.Hangulatjavitot szedek a depressziómra már több,mint fél éve,és rengeteget segített.De bűntudatom van amiatt hogy annyi alkoholt ittam,és most még a falai rohamok is rám törnek.wgyedul érzem magam senki nem segít,édesanyám csak cseszegetni tud,senki nem ért meg úgy érzem.

Mindig én vagyok a sz@r,mindig.Ettol mélyebben már b M tudok lenni.egesznap fekszek és alszok

3ors óta próbálok nem enni..

Valaki könyörgöm segítsen,ez már túl sok nekem.

2022. máj. 6. 19:06
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem mellesleg állandóan iszik.Nem alkoholista csak sokat iszik,és én is iszok vele."



Aki állandóan iszik az alkoholista, nem részeg, mert már nem üti meg.


Ez a szintentartó alkoholista fokozata.


Akkor kezdődnek a bajok amikor megvonják tőle teljesen az alkoholt, na akkor hisztizik, örjöng, remeg, veszekszik rosszabb esetben besza behu...

2022. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!