Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kventiax vélemények ?

Kventiax vélemények ?

Figyelt kérdés

#Kventiaxal lelehet jönni a 2-2 mg Rivotrilról? #tESTSÚLY FÜGGŐ A kVENTIAX?
2022. máj. 6. 12:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Sertalin-Zentiva 50mg, 2-2 mg Rivotril, 50 mg Kventiax. Vélemény?
2022. máj. 6. 12:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 300mg-ot szedek, ez vált be. Nem érzek mellékhatást.
2022. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 600mg ot szedtem de csak roszzabbul voltam tőle,mint akit 4x fejbe vertek
2022. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg 200 mg-ot szedek, de Ketilept néven, így kicsit másabb, nem érzem a hatását sajnos. Annó szedtem Kventiax néven is, 75+25 mg-ot, na az semmire se volt jó, csak arra, hogy átaludjam az egész napot és még úgy is fáradt legyek.
2022. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is más néven szedem (Quetapine 250mg) 600mg Amitrex mellé.

Kventiax néven is szedtem 600mg de kiütött teljesen.

2022. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen étvágyat csinált.most már lemozogtam fél év alatt ami feljött.engem altat,nyugi van.van munkám is.reggel picit tompa vagyok de kiegyensúlyozott és stabil a lelki állapotom.napi rutin segít és hogy elfogad, hogy beteg vagy.es mozogni kötelező.en bicajozok,kutyát sétáltatok,majd úszni is fogok.elindulni nehéz de szerencsére találtam helyben védett munkahelyet és csak 4orat kell dolgozni és 11tol így reggel vn időm osszekeszul I és önállóan élhetek.
2022. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ISTENI altatóként. Én is 300-at szedek, a "fú bmeg ma vagy lesz alvás vagy nem" teljesen eltűnt, jól alszok. Ilyen szempontból csak ajánlani tudom.
2022. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!